Олександр Мамай намагається повернути крісло мера Полтави через Верховний Суд

Екс-мер подав скаргу до Касаційного адмінсуду щодо скасування рішення про дострокове припинення його повноважень і поновлення на посаді міського голови

Олександр Мамай намагається повернути кр…

Колишній міський голова Полтави Олександр Мамай не припиняє спроби повернути собі крісло мера, цього разу – через Верховний Суд. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Зміст.

11 квітня до Касаційного адмінсуду надійшла скарга про визнання протиправним та скасування рішення Полтавської міськради щодо дострокового припинення повноважень Мамая і його поновлення на посаді мера. Нині призначили склад суду, який розглядатиме касаційну скаргу: головуюча суддя Ірина Желтобрюх, Олег Білоус, Тетяна Стрелець.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 25 вересня 2018 року Мамай подав позов до суду щодо нелегітимності позачергової сесії міської ради 14 вересня, під час якої депутати проголосували за його відставку. 

22 грудня у Полтавському окружному суді колегія суддів у складі Наталії Алєксєєвої, Анни Чеснокової, Андрія Головка ухвалила рішення відмовити у задоволенні заяви Олександра Мамая щодо його поновлення на посаді міського голови.

А 26 березня 2019-го колегія суддів Другого апеляційного адмінсуду в Харкові залишила без змін рішення суду першої інстанції не поновлювати Мамая на посаді мера Полтави.
 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook