Народні забави, "Квартал 95" та Сердючка: Чого чекати на Сорочинському ярмарку-2018

Цьогоріч на традиційних гуляннях у Великих Сорочинцях підготували масштабну програму з концертами, колоритними забавами та майстер-класами

Народні забави, "Квартал 95" та Сердючка…

З 21 по 26 серпня на Полтавщині у Великих Сорочинцях відбудеться легендарний традиційний Сорочинський ярмарок. Цьогоріч організатори підготували для гостей багато сюрпризів – масштабні фестивалі та концерти за участю як народних виконавців, так і зірок сучасної естради, а також майстер-класи, конкурси та безліч інших ярмаркових розваг.

Depo.Полтава пропонує детальну афішу заходів, щоб не проґавити жодної події масштабного ярмаркування.

ВІВТОРОК, 21 СЕРПНЯ

Головний вхід

10:30 – Зустріч високоповажних гостей.

Головна сцена

11:00 – 12:00 – Урочисте відкриття Національного Сорочинського ярмарку за участю гоголівських героїв та самого Миколи Гоголя, народного ансамблю танцю "Барвінок", українського народного хору "Калина"; святкова хода учасників Фестивалю народної творчості "Ярмаринка".
12:00 – 12:20 – Відкриття Всеукраїнського Фестивалю народної творчості "Ярмаринка".
12:20 – 15:30 – Конкурсна програма Фестивалю "Ярмаринка.
15:30 – 16:30 – Концертна програма народного ансамблю танцю "Барвінок" з Вінниці.
20:00 – 21:00 – виступ полтавського гурту "Онейроїд".
21:00 – 22:30 – виступ Сергія Міхалка і "ЛЯПІС-98".
22:30 – Ярмаркова дискотека від організаторів ярмарку.

Ярмаркова площа

З 10:00 до 17:00 триватимуть:
- майстер-класи;
- ярмаркові воли та гоголівські герої;
- театр на ходулях;
- конкурсно-ігрова програма "Караоке у Сорочинцях";
- перетягування канату, біг у мішках;
- Ярмарковий стовп "За черевичками";
- народні забави та гуляння;
- дитячі ігрові програми.

Панська садиба

З 12:00 до 12:40 в рамках фестивалю обрядового дійства "Українське весілля" виступить фольклорний колектив "Павліївчанка" з Сумщини.

Сценічний майданчик "Млин"

10:00 – 11:00 – Концертна програма колективів Михайлівської ОТГ Машівського району.
11:00 – 11:15 – Концертна програма колективу Решетилівської ОТГ "Добродій".
11:15 – 12:00 – Концертна програма народного аматорського вокального ансамблю "Джерело" Пирятинського районного будинку культури.
12:00 – 12:20 – Вокальний ансамбль "Мальви", Харківська область.
12:20 – 12:40 – Фольклорний колектив "Берегиня", Чернігівська область.
12:40 – 13:00 – Фольклорний колектив "Нова пісня", Київська область.
13:00 – 14:30 – Відкриття Фестивалю гумору "Сміємося разом з Гоголем" за участі гумористів України та всіх бажаючих; виступи народних аматорських театральних колективів "Дивограй" та "Маска" Омельницької ОТГ Кременчуцького району.
14.30 – 15.00 – Концертна програма колективів Карлівського районного будинку культури.
15:00 – 15:30 – програма від пивного партнера ярмарку "Смачне пиво робить диво".
15:30 – 15:50 – Жіночий квартет "Дивоцвіт", Львівська область.
15:50 – 18:30 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю "Ярмаринка".
18:30 – 19:00 – Розважальна програма для всіх іменинників ярмарку "День народження у Сорочинцях" з подарунками та призами від спонсорів.
19:00 – 19:20 – Вокальне тріо "Глорія", Львівська область.
19:20 – 20:00 – Концертна програма від "Ярмаринки".

Садиба Хіврі

10:00 – 11:00 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю "Ярмаринка".
12:00 – 12:15 – Відкриття Всеукраїнського Фестивалю дитячої творчості "Ярмариночка".
12:15 – 14:30 – Конкурсна програма "Ярмариночки".
14:30 – 15:00 – українські народні ігри та забави за участю гоголівських героїв з призами від спонсорів.
15:00 – 15:20 – Виступ Богуславського народного хору імені С. Кулика (Дніпропетровська область).
15:20 – 16:30 – Концертна програма колективів "Ярмаринки".
16:30 – 17:00 – Підведення підсумків першого конкурсного дня Всеукраїнського Фестивалю народної творчості "Ярмаринка" та Фестивалю дитячої творчості "Ярмариночка", нагородження.
17:00 – 18:00 – Свято сала, конкурсно-ігрова програма з призами від спонсорів.
18:00 – 18:20 – Дитячий хор "Поема", Львівська область.
18:20 – 19:00 – Вокально-інструментальний ансамбль "Зореквіт", Львівська область.
19:00 – 19:20 – Народний аматорський колектив "Полісяночка", Чернігівська область.
19:20 – 19:40 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю "Ярмаринка".
19:40 – 20:00 – Циганський народний фольклорний аматорський колектив "Хітана", Запорізька область.

СЕРЕДА, 22 СЕРПНЯ

Головна сцена

10:00 – 12:30 – Конкурсна програма Фестивалю дитячої творчості "Ярмариночка".
12:30 – 12:45 – Привітання учасників Всеукраїнського Фестивалю народної творчості від Миколи Гоголя та його літературних героїв.
12:45 – 15:30 – Конкурсна програма Всеукраїнського Фестивалю народної творчості "Ярмаринка".
15:30 – 16:00 – Народний ансамбль української народної пісні "Берегиня", Миколаївська область.
16:00 – 16:30 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю "Ярмаринка".
16:30 – 17:00 – Підведення підсумків другого конкурсного дня Всеукраїнського Фестивалю народної творчості "Ярмаринка" та Фестивалю дитячої творчості "Ярмариночка" нагородження.
21:00 – 22:00 – виступ гурту "Клей Угрюмого".

Ярмаркова площа

З 10:00 до 17:00 триватимуть:
- майстер-класи;
- ярмаркові воли та гоголівські герої;
- конкурсно-ігрова програма "Караоке у Сорочинцях";
- перетягування канату, біг у мішках;
- Ярмарковий стовп "За черевичками";
- народні забави та гуляння;
- дитячі ігрові програми.

Панська садиба

В рамках фестивалю обрядового дійства "Українське весілля" виступатимуть:

12:00 – 12:40 – Фольклорний колектив "Калина", Сумська область.
13:00 – 13:30 – Народний аматорський фольклорний колектив
"Самбірянка", дитячий фольклорний колектив "Писанка", Сумська область.

Садиба Бідняка

З 12:00 до 14:00 триватиме Фестиваль української кухні "Сорочинський казан".

Прес-центр

З 12:00 до 14:00 триватиме Міжнародна науково-практична конференція "Сорочинський ярмарок – історична пам'ятка ярмаркування в Україні".

Сценічний майданчик "Млин"

09:00 – 09:30 – Концертна програма колективів Оржицького району Полтавщини– "Червона калина", народна самодіяльна хор-ланка імені Ади Юрченко.
09:30 – 10:30 – Концертна програма колективів Полтавського району – народний аматорський хоровий колектив "Горяночка".
10:30 – 11:30 – Концертна програма колективів Зіньківського районного будинку культури.
11.30 – 12.00 – Концертна програма колективів Великокринківського сільського будинку культури Глобинського району Полтавщини.
12:00 – 12:45 – Вокальний ансамбль народної пісні "Пісенне джерело", Аматорський гурт "Бабоньки", Сумська область.
12:45 – 13:00 – Дует "Мальви", Київська область.
13:00 – 14:30 – Фестиваль гумору "Сміємося разом з Гоголем" за участю гумористів України та всіх бажаючих.
14:30 – 15:00 – Фольклорний колектив "Горлиця", народний аматорський колектив української пісні "Криниченька", танцювальний колектив "Червона калина", Харківська область.
15:00 – 15:30 –розваги від пивного партнера ярмарку "Смачне пиво робить диво".
15:30 – 16:30 – Концертна програма Всеукраїнського Фестивалю народної творчості "Ярмаринка".
18:00 – 18:30 – Хор ветеранів праці, м. Бахмут, Донецька область.
18:30 – 19:00 – Розважальна програма для всіх іменинників ярмарку "День народження у Сорочинцях" з подарунками та призами від спонсорів.
19:00 – 19:20 – Ансамбль народної пісні "Хуторянка", Донецька область.
19:20 – 19:40 – Концертна програма Всеукраїнського Фестивалю народної творчості "Ярмаринка".
19:40 – 20:00 – Циганський народний фольклорний аматорський колектив "Хітана", Запорізька область.

Садиба Хіврі

09:00 – 10:00 – Концертна програма колективів Кобеляцького району Полтавщини.
10:00 – 12:30 – Обласний огляд-конкурс фольклорних колективів, народних музик, гармоністів та бандуристів "Чиста криниця".
12:30 – 13:00 – Концертна програма колективів Скороходівського селищного будинку культури Чутівського району Полтавщини.
13:00 – 13:30 – Концертна програма колективів Михайлівської ОТГ Машівського району Полтавщини.
13:30 – 14:00 – Концертна програма колективів Великобагачанської ОТГ Полтавщини.
14:00 – 15:00 – народні ігри та забави за участю гоголівських героїв з призами та подарунками від спонсорів; виступ творчих колективів Великобагачанського району.
15:00 – 15:20 – Фольклорний аматорський ансамбль "Чисті роси", Полтавщина.
15:20 – 15:30 – Фольклорний колектив "Осіннє золото", Київська область.
15:30 – 16:00 – Народний фольклорний аматорський колектив "Строківчанка", Київська область.
16:00 – 16:40 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю "Ярмаринка".
16:40 – 17:00 – Циганський народний фольклорний аматорський колектив "Хітана", Запорізька область.
17:00 – 18:00 – конкурсно-ігрова программа з призами від спонсорів "Дам лиха закаблукам, закаблукам – лиха дам".
18:00 – 19:30 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю "Ярмаринка".
19:30 – 20:00 – виступ заслуженого артисата України Володимира Ладивіра.

ЧЕТВЕР, 23 СЕРПНЯ

10:00 – Урочистості з нагоди Дня прапора України.

Головна сцена

10:00 – 12:30 – Конкурсна програма Фестивалю дитячої творчості "Ярмариночка".
12:30 – 12:45 – Привітання учасників Всеукраїнського Фестивалю народної творчості від Миколи Гоголя та його літературних героїв.
12:45 – 15:30 – Конкурсна програма Всеукраїнського Фестивалю народної творчості "Ярмаринка"ж
15:30 – 16:30 – Концертна програма від колективів "Ярмаринки".
16:30 – 17:00 – Підведення підсумків третього конкурсного дня "Ярмаринки та "Ярмариночки", нагородження.
21:00 – 22:30 – виступ гостей Сорочинського ярмарку – рок-гурту BARAHTA.

Ярмаркова площа

З 10:00 до 17:00 триватимуть:
- майстер-класи;
- ярмаркові воли та гоголівські герої;
- конкурсно-ігрова програма "Караоке у Сорочинцях";
- перетягування канату, біг у мішках;
- Ярмарковий стовп "За черевичками";
- народні забави та гуляння;
- дитячі ігрові програми.

Панська садиба

З 12:00 до 13:00 триватиме Фестиваль обрядового дійства "Українське весілля".

Садиба Бідняка

З 12:00 до 14:00 триватиме Фестиваль української кухні "Сорочинський казан".

Сценічний майданч ик "Млин"

09:00 – 09:30 – Концертна програма колективів Деревківського сільського будинку культури Котелевського району Полтавщини.
09:30 – 10:00 – Концертна програма ансамблю народної пісні "Два кольори" територіального центру соціального обслуговування Автозаводського району м. Кременчук.
10:00 – 10:30 – Концертна програма колективу "Істок і плюс" територіального центру соціального обслуговування Автозаводського району м. Кременчук.
10:30 – 11:00 – Концертна програма колективів Піщанської ОТГ Кременчуцького району.
11:00 – 11:30 – Концертна програма колективів Пирятинської ОТГ Пирятинського району Полтавщини.
11:30 – 12:00 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю "Ярмаринка".
12:00 – 12:20 – Самодіяльний ансамбль народної пісні "Мелодія", Сумська область.
12:20 – 13:00 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю "Ярмаринка".
13:00 – 14:30 – Фестиваль гумору.
14:30 – 15:00 – Вокальний аматорський ансамбль "Горлиця", Київська область.
15:00 – 15:30 – програма "Смачне пиво робить диво".
15:30 – 16:00 – Народний аматорський фольклорний колектив "Мальви", Чернігівська область.
16:00 – 18:00 – Концертна програма "Ярмаринки".
18:00 – 18:30 – Народний вокальний ансамбль "Рідня", Київська область.
18:30 – 19:00 –розважальна програма для всіх іменинників ярмарку з подарунками від спонсорів.
19:00 – 20:00 – Концертна програма "Пісні Сорочинського ярмарку".

Садиба Хіврі

09:00 – 10:00 – Концертна програма колективів Машівського району Полтавщини.
10:00 – 12:30 – Обласний огляд-конкурс фольклорних колективів, народних музик, гармоністів та бандуристів "Чиста криниця".
12:30 – 13:30 – Концертна програма колективів Хорольського районного будинку культури.
13:30 – 14:00 – Концертна програма колективів Глобинської ОТГ Полтавщини.
14:00 – 15:00 – українські народні ігри та забави за участю гоголівських героїв з призами від спонсорів.
15:00 – 15:30 – Народний аматорський хоровий колектив Миколаївського сільського будинку культури, Вокальний ансамбль "Постоляночка", Сумська область.
15:30 – 17:00 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю "Ярмаринка".
17:00 – 18:00 – Конкурсно-ігрова программа з призами "Свято галушки".
18:00 – 20:00 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю "Ярмаринка".

П'ЯТНИЦЯ, 24 СЕРПНЯ

Головна сцена

З 10:00 до 11:00 - Урочисте привітання з Днем незалежності України від організаторів та гостей ярмарку. Концертна програма за участю мистецьких колективів та окремих виконавців.
11:00 – 12:30 – Конкурсна програма Фестивалю дитячої творчості "Ярмариночка".
12:30 – 12:45 – Привітання учасників Всеукраїнського Фестивалю народної творчості від Миколи Гоголя та його літературних героїв.
12:45 – 15:30 – Конкурсна програма Всеукраїнського Фестивалю народної творчості "Ярмаринка".
15:30 – 16:30 – Концертна програма колективів-учасників "Ярмаринки".
16:30 – 17:00 – Підведення підсумків четвертого конкурсного дня Фестивалів "Ярмаринка та "Ярмариночка", нагородження.
21:00 – 22:30 – виступ гурту "КАЗКА".
22:30 – Ярмаркова дискотека від організаторів Національного Сорочинського ярмарку.

Ярмаркова площа

З 11:00 до 15:00 відбудеться обласний турнір з вільної боротьби.
З 10:00 до 17:00 триватимуть:
- майстер-класи;
- ярмаркові воли та гоголівські герої;
- конкурсно-ігрова програма "Караоке у Сорочинцях";
- перетягування канату, біг у мішках;
- Ярмарковий стовп "За черевичками";
- народні забави та гуляння;
- дитячі ігрові програми.

Панська садиба

З 12:00 до 13:00 триватиме Фестиваль обрядового дійства "Українське весілля".

Садиба Бідняка

З 12:00 до 14:00 триватиме Фестиваль української кухні "Сорочинський казан".

Сценічний майданчик "Млин"

09:00 – 12:00 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю "Ярмаринка".
12:00 – 12:30 – Народний вокальний ансамбль "Народні музики", солістка Юлія Курило, Сумська область.
12:30 – 13:00 – Народне творче об'єднання "Ветеран", фольклорний ансамбль "Цілюще джерело" Більмацького районного будинку культури, Запорізька область.
13:00 – 14:30 – Фестиваль гумору.
14:30 – 15:00 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю "Ярмаринка".
15:00 – 15:30 – Розваги від пивного партнера ярмарку.
15:30 – 15:50 – Солістка Аліна Шпілька, Чернігівська область.
15:50 – 18:30 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю "Ярмаринка".
18:30 – 19:00 – Розважальна програма для всіх іменинників ярмарку.
19:00 – 20:00 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестиваль "Ярмаринка".

Садиба Хіврі

09:00 – 10:00 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю "Ярмаринка".
10:00 – 10:30 – Народний вокальний ансамбль "Рідня", Київська область.
10:30 – 12:00 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю "Ярмаринка".
12:00 – 12:30 – Концертна програма колективів Кобеляцького районного центру культури і дозвілля.
12:30 – 13:30 – Концертна програма народного аматорського хорового колективу "Калина" Зінцівського сільського будинку культури Полтавського району.
13:30 – 14:00 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю "Ярмаринка".
14:00 – 15:00 – Українські народні ігри та забави за участю гоголівських героїв.
15:00 – 15:30 – Народний аматорський хоровий колектив Косівщинського сільського будинку культури, Сумська область.
15:30 – 16:00 – Народне творче об'єднання "Ветеран", фольклорний ансамбль "Цілюще джерело" Більмацького районного будинку культури, Запорізька область.
16:00 – 17:00 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю "Ярмаринка".
17:00 – 18:00 – Конкурсно-ігрова программа з призами від спонсорів "Дівоча коса - врода і краса".
18:00 – 18:20 – Жіночий вокальний ансамбль "Калинонька", ансамбль народних інструментів "Веселий водограй", Чернігівська область.
18:20 – 18:40 – Фольклорний ансамбль "Водограй", Запорізька область.
18:40 – 19:40 – Вокальний ансамбль "Струни серця", вокальний ансамбль "Зоряни",
Ганна Зарудна, Рената Івашина, Аліна Аніпченко, Донецька область.
19:40 – 20:00 – Михайло Бурляш, Харків.

СУБОТА, 25 СЕРПНЯ

Головна сцена

10:00 – 12:30 – Конкурсна програма Фестивалю дитячої творчості "Ярмариночка".
12:30 – 12:45 – Привітання учасників Всеукраїнського Фестивалю народної творчості від Миколи Гоголя та його літературних героїв.
12:45 – 15:30 – Конкурсна програма Всеукраїнського Фестивалю народної творчості "Ярмаринка".
15:30 – 16:00 – Народний хор української пісні "Таврійські зорі", Запорізька область.
16:00 – 16:30 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю "Ярмаринка".
16.30 – 17:00 – Підведення підсумків п'ятого конкурсного дня Фестивалів "Ярмаринка" та "Ярмариночка".
20:00 – 21:00 – Гості Сорочинського ярмарку – гурт MOUNTAIN BREEZE.
21:00 – 22:30 – Виступ Вірки Сердючки.
22:30 – Ярмаркова дискотека від організаторів Національного Сорочинського ярмарку.

Ярмаркова площа

З 10:00 до 17:0 триватимуть:
- майстер-класи;
- ярмаркові воли та гоголівські герої;
- конкурсно-ігрова програма "Караоке у Сорочинцях";
- перетягування канату, біг у мішках;
- Ярмарковий стовп "За черевичками";
- народні забави та гуляння;
- дитячі ігрові програми.

Панська садиба

З 12:00 до 13:00 в рамках Фестивалю обрядового дійства "Українське весілля" виступатиме народний фольклорний ансамбль "Комишанське надвечір'я" з Сумщини.

Садиба Бідняка

З 12:00 до 14:00 триватиме Фестиваль української кухні "Сорочинський казан".

Сценічний майданчик "Млин"

09:00 – 09:30 – Концертна програма колективів Ярмаківського сільського будинку культури Миргородського району Полтавщини.
09:30 – 10:00 – Концертна програма колективів Оржицького району Полтавщини.
10:00 – 10:30 – Концертна програма вокального ансамблю "В радість" Піщанської ОТГ Кременчуцького району Полтавщини.
10:30 – 11:00 – Концертна програма хорового колективу "Криниця" Овсюківського сільського будинку культури Гребінківської ОТГ.
11:00 – 11:30 – Концертна програма колективів Салівського сільського будинку культури Кременчуцького району Полтавщини.
11:30 – 12:00 – Концертна програма народного аматорського вокального ансамблю "Світанок" Запсільського сільського клубу Омельницької ОТГ Кременчуцького району.
12:00 – 12:20 – Народний фольклорний автентичний колектив "Злагода", Чернігівська область.
12:20 – 12:40 – Фольклорний ансамбль "Водограй", Запорізька область.
12:40 – 13:00 – Вокальний гурт "Душа", Харківська область.
13:00 – 14:30 – Фестиваль гумору.
14:30 – 15:00 – Вокальний гурт "Голосисті", Харківська область.
15:00 – 15:30 – Розваги від пивного партнера ярмарку.
15:30 – 15:50 – Народний аматорський вокальний ансамбль "Мар'ївчаночка", Кіровоградська область.
15:50 – 16:30 – Народний вокальний ансамбль "Горлиця", Дніпропетровська область.
16:30 – 16:50 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю "Ярмаринка".
16:50 – 17:30 – Ансамбль "Калиновий гай", Ліна Царук, Київ.
17:30 – 18:30 – Вокальний ансамбль "Струни серця", вокальний ансамбль "Зоряни", Ганна Зарудна, Рената Івашина, Аліна Аніпченко, Донецька область.
18:30 – 19:00 – Розважальна програма для всіх іменинників ярмарку.
19:00 – 19:20 – Шумова група "Стук-грюк бенд" Обухівський міський будинок культури, Київська область.
19:20 – 19:40 – Народний самодіяльний жіночий вокальний ансамбль "Молодушки", Луганська область.
19:40 – 20:00 – Народний квартет "Україночка", Луганська область.

Садиба Хіврі

09:00 – 09:30 – Концертна програма колективів Котелевського районного будинку культури.
09:30 – 10:00 – Концертна програма колективів Шишацької ОТГ Полтавщини.
10:00 – 12:30 – Обласний огляд-конкурс фольклорних колективів, народних музик, гармоністів та бандуристів "Чиста криниця".
12:30 – 13:00 – Концертна програма колективів Гадяцького району Полтавщини.
13:00 – 14:00 – Свято морозива.
14:00 – 15:00 –Українські народні ігри та забави за участю гоголівських героїв з призами від спонсорів.
15:00 – 15:20 – Народний аматорський вокальний ансамбль "Смерека", Дніпропетровська область.
15:20 – 16:00 – Концертна програма народного ансамблю "Співочі серця" Максимівського сільського будинку культури Карлівського району Полтавщини.
16:00 – 16:30 – Народний аматорський ансамбль української пісні "Криниченька", Київська область.
16:30 – 17:00 – Аматорський вокальний колектив "Світлиця", Дніпропетровська область.
17:00 – 18:00 – Свято сала.
18:00 – 19:00 – Вокальний ансамбль "Струни серця", Ганна Зарудна, Аліна Аніпченко, Рената Івашина, Аліна Аніпченко, Донецька область.
19:00 – 20:00 – Концертна програма дитячих колективів та окремих виконавців селища Васильківка Дніпропетровської області.

НЕДІЛЯ, 26 СЕРПНЯ

Головна сцена

10:00 – 12:30 – Конкурсна програма Фестивалю дитячої творчості "Ярмариночка".
12:30 – 12:45 – Привітання учасників Всеукраїнського Фестивалю народної творчості від Миколи Гоголя та його літературних героїв.
12:45 – 14:30 – Конкурсна програма Всеукраїнського Фестивалю народної творчості "Ярмаринка".
14:30 – 15:30 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю "Ярмаринка".
15:30 – 16:00 – Підведення підсумків шостого конкурсного дня Фестивалів "Ярмаринка" та "Ярмариночка".
20:00 – 21:00 – Виступ переможця четвертого сезону шоу "Х-фактор" Олександра Порядинського.
21:00 - Офіційне закриття Національного Сорочинського ярмарку за участі Студії "Квартал 95" та гурту "ВВ".

Ярмаркова площа

З 10:00 до 17:00 триватимуть:

- група національних бойових мистецтв Fury Spirits;
- майстер-класи;
- ярмаркові воли та гоголівські герої;
- конкурсно-ігрова програма "Караоке у Сорочинцях";
- перетягування канату, біг у мішках;
- Ярмарковий стовп "За черевичками";
- народні забави та гуляння;
- дитячі ігрові програми.

Панська садиба

З 12:00 до 13:00 в рамках Фестивалю обрядового дійства "Українське весілля" виступатиме народний фольклорний ансамбль "Комишанське надвечір'я" з Сумщини.

Сценічний майданчик "Млин"

09:00 – 10:30 – Концертна програма колективів Лубенського району Полтавщини.
10:30 – 11:30 – Концертна програма колективів Оржицького району Полтавщини.
11:30 – 12:00 – Концертна програма народного аматорського хору "Веснянка" Степненського сільського будинку культури Полтавського району.
12:00 – 12:20 – Народний аматорський вокальний ансамбль "Смерека", Дніпропетровська область.
12:20 – 13:00 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю "Ярмаринка".
13:00 – 14:30 – Фестиваль гумору.
14:30 – 15:00 – Тріо "Мальви", вокальний колектив "Дмитрівчанка", Полтавщина.
15:00 – 15:30 – Розваги від пивного партнера ярмарку.
15:30 – 16:00 – Ансамбль "Мрія", Вікторія Тризна, Тетяна Дем'яненко, Харківська область.
16:00 – 18:30 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю "Ярмаринка".
18:30 – 19:00 - Розважальна програма для всіх іменинників ярмарку.

Садиба Хіврі

09:00 – 09:30 – Концертна програма гурту "Надвечір'я" Михайлівської ОТГ Машівського району Полтавщини..
09:30 – 10:00 – Концертна програма вокального ансамблю "Світанок" Новолелівського сільського будинку культури Полтавського району.
10:00 – 12:30 – Обласний огляд-конкурс фольклорних колективів, народних музик, гармоністів та бандуристів "Чиста криниця".
12:30 – 13:00 – Концертна програма колективів Лохвицького районного будинку культури.
13:00 – 13:30 – Жіночий аматорський вокальний ансамбль "Заводяночка", дівочий аматорський вокальний гурт "Щебетухи", хореографічний колектив, Сумська область.
13:30 – 14:00 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю "Ярмаринка".
14:00 – 15:00 – Народні ігри та забави за участю гоголівських героїв.
15:00 – 15:30 – Народний аматорський хоровий колектив "Розкопанчаночка", Київська область.
15:30 – 15:45 – Народний аматорський вокальний ансамбль "Мар'ївчаночка", Кіровоградська область.
15:45 – 16:00 – Концертна програма колективів-учасників Всеукраїнського Фестивалю "Ярмаринка".
16:00 – 17:00 – Конкурсно-ігрова программа з призами "Свято гарбуза".
17:00 – Урочистості з нагоди завершення роботи Національного Сорочинського ярмарку - 2018 та Фестивалю народної творчості "Ярмаринка".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook