Комунальники не встигають вивозити сміття, яким полтавці завалюють контейнерні майданчики (ВІДЕО)

За словами очільника "КАТП-1628", вже за два дні після прибирання комунальниками майданчики були вщент заповнені сміттям

Під час апаратної наради у Полтавській міськраді 5 листопада очільник КАТП 1628 Тарас Бойко звітував про підготовку до прибирання міста в осінньо-зимовий період, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

За словами Тараса Бойка, актуальною залишається проблема з притиральною технікою. Нині з наявних на підприємстві 16 сміттєвозів шість перебувають у ремонті, а два – демонтували.

Щодо прибирання негабаритного сміття, то вихідними до роботи були задіяні по два вантажних авто та маніпулятори, а також шість самоскидів. В середньому комунальники виконують по 4-5 маршрутів за день.

Також під час апаратної наради Тарас Бойко поскаржився на полтавців, які самотужки перетворюють контейнерні майданчики на стихійні смітники. За його словами, вже за два дні прибрані "КАТП-1628" майданчики були вщент заповнені сміттям, що можуть підтвердити журналісти.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що під час апаратної наради 22 жовтня Тарас Бойко розповів про значні кадрові проблеми на "КАТП-1628". За його словами, водії сміттєвозів звільняються через низьку заробітну плату і нині у штаті не вистачає десятьох працівників. Їх середня зарплата становить 6000 гривень, вимагають же водії сміттєвозів не менше, ніж 8500 гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Мітки: #сміття