ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Конфлікт з в'язнями на Полтавщині вичерпано, винних покарають

Посадові особи, дії яких призвели до акції непокори засуджених, будуть притягнуті до дисциплінарної відповідальності
Depo.
5 серпня 2016 09:50
ФОТО: depo.ua
Конфлікт з в
Конфлікт з в'язнями на Полтавщині вичерпано, винних покарають

Машеівська виправна колонія №9 у Полтавській області працює в штатному режимі, конфлікт із засудженими вичерпаний, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Державну пенітенціарну службу України.

"Ситуація керована і контрольована. Виявлені недоліки усунуто, розроблений план заходів для вирішення проблемних питань, які хвилюють засуджених. Із засудженими знайдено порозуміння. Всі дотримуються правила внутрішнього розпорядку, працюють на підприємстві і відвідують їдальню установи", – наголошується в повідомленні.

Посадові особи, дії яких призвели до акції непокори засуджених, будуть притягнуті до дисциплінарної відповідальності, пообіцяли у відомстві.

Держслужба закликала всіх начальників виправних установ Полтавської області не допускати подібних конфліктів.

Нагадаємо, 1 серпня колишній керівник пенітенціарної служби України Сергій Старенький заявив, що частина засуджених оголосила голодування, протестуючи проти зловживань адміністрації та важких умов сільгоспробіт. У відомстві уточнили, що 30 засуджених після команди "відбій" залишилися у місці, відведеному для куріння, чим порушили правила внутрішнього розпорядку.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на