Кременчуцькі пільговики можуть безкоштовно скористатися послугами швачки, взуттєвика та перукаря

При собі кременчужанам потрібно мати лише документ, який  свідчить, що даний пацієнт відноситься до пільгової категорії 

У Кременчуці учасники АТО та внутрішньопереміщені особи можуть безкоштовно скористатися послугами швачки, взуттєвика та перукаря, які надаються на базі територіальних центрів соціального обслуговування Автозаводського та Крюківського районів. Про це повідомили у прес-службі Кременчуцької міськради, пише Depo.Полтава.

За словами директорки департаменту соціального захисту населення та питань АТО Марини Доценко, ці послуги оплачуються за рахунок коштів міського бюджету, адже нині пільги є дуже затребуваними.  

Для того, щоб скористатися послугами, пільговикам необхідно завітати до територіального центру з паспортом, ідентифікаційним кодом, посвідченням УБД тощо, після чого заповнити заяву та картку індивідуальних потреб. 

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що з початку поточного року у Кременчуці працює програма безкоштовної стоматологічної допомоги для пільгових категорій громадян. Безкоштовні  послуги з лікування та протезування надано 14 пільговим категоріям громадян, в тому числі особам з інвалідністю, учасникам війни, пенсіонерам тощо. Отримати послуги кременчужани можуть у будь-якому відділенні стоматологічного центру: по вул. Київській, 14, у відділення "Крюківське", "Придніпровське", "Молодіжне". 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава