Кременчужанам "продовжили" літо до 15 вересня

Депутати ухвалили рішення продовжити купальний сезон та роботу рятувальних постів на міських пляжах 

У Кременчуці на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалили рішення продовжити купальний сезон до 15 вересня. Про це повідомили у прес-службі Кременчуцької міськради, пише Depo.Полтава.

Також продовжили роботу рятувальних постів на міських пляжах і в місцях масового відпочинку. За словами фахівців, від початку цьогорічного купального сезону було визначено два місця офіційного відпочинку– Центральний пляж і пляж у парку "Кагамлицький".

Окрім того, рятувальні пости розташовувалися ще в кількох місцях відпочинку біля води, а саме, на намитій косі в парку культури та відпочинку "Придніпровський", на пляжі "Демурівка" та поблизу бару "Поплавок", поблизу зупинок громадського транспорту "Керченська" та "Андрія Ковальова", а також в районі кафе "Афіни".

Наступного року підготовку матросів-рятувальників планують розпочати до 15 травня, щоб за умови сприятливих погодних розпочати купальний сезон раніше 1 червня.

Нагадаємо, у Кременчуцькому МВПЛД ДУ "Полтавський ОЛЦ МОЗ України" оприлюднили результати дослідження мікробіологічної забрудненості річкової води на пляжі "Центральний". За висновками експертизи, відібрані напередодні показники не відповідають санітарно - гігієнічним вимогам.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава