Кременчужанин без дозволу збудував "генделик" замість зупинки громадського транспорту

Підприємець з Кременчука без жодного дозволу реконструював зупинку і побудував на її місті кафе, самовільно захопивши 100 кв. м землі, яка є комунальною власністю міста

Працівники Кобеляцької місцевої прокуратури підтримали обвинувачення в Глобинському районному суді щодо одного із жителів Кременчука за самовільне захоплення землі. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Полтавщини, пише Depo.Полтава.

Підприємець у Глобиному без відповідних дозвільних документів реконструював зупинку громадського транспорту, яка є комунальною власністю міста, і збудував на її місці кафе-магазин, площею 100 кв. м. Таким чином чоловік спричинив територіальній громаді 700 грн. збитків.

Вироком суду кременчужанина оштрафували на суму 1700 грн. Також він у повному обсязі відшкодував завдані збитки. Окрім того, прокуратура звернулася до суду з позовною заявою про звільнення зайнятої земельної ділянки, вартість якої – 35 тис. грн.

Нагадаємо, 4 липня у Полтаві на вулиці Михайла Грушевського, 17 демонтували старий кіоск. Незаконно встановлений МАФ стояв тут вже декілька років, а власнику споруди неодноразово надіслали приписи, які він ігнорував. Тому комісія у складі представників Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста, КАТП-1628, Шевченківської районної ради прийняла рішення про знесення МАФу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава