Легкоатлет з Полтави виборов "золото" Кубку України

Полтавець Олег Федорко показав кращий результат зі стрибків у висоту

Легкоатлет з Полтави виборов "золото" Ку…
ФОТО/ Офіційний сайт Полтавської міськради

Полтавський спорстмен Олег Федорко став переможцем Кубку України з легкої атлетики, який відбувався 29 вересня у місті Чорноморськ на Одещині. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на UA:Перший.

Федорко показав кращий результат зі стрибків у висоту  - 170 см. Полтавець виступав у категорії 65+ і здобув 10 000 переможних очок від суддів змагань.

Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що 29 вересня у Маріуполі завершилися фінальні поєдинки Чемпіонату України з боксу серед чоловіків. У ваговій категорії до 75 кг полтавець Олександр Хижняк у фіналі мав зустрітися на рингу з вінничанином Олексієм Тотарчуком. Проте бій не відбувся. Через неявку суперника полтавцю присудили перемогу. Окрім золотої нагороди Хижняк отримав спеціальну відзнаку "Кращий бокс Чемпіонату України 2019".