Лямін зізнався, що причиною снігового колапсу минулої зими стало розпорядження Мамая (ВІДЕО)

Кандидат на посаду першого заступника Мера розповів, що Олександр Мамай особисто наказав йому та комунальникам не вивозити сніг

Сьогодні, 19 вересня, під час депутатських комісій у Полтавській міськраді кандидат на посаду заступника мера Андрій Лямін відповів на питання членів засідання, які "назбирались", поки він був на лікарняному, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Депутат Андрій Матковський запитав Ляміна про причини снігового колапсу зимою 2017-2018. За словами Андрія Ляміна, він намагався переконати Мамая, що місто потребує негайного вивезення снігу, проте "скинутий" мер дав команду без діяти, це була його принципова позиція.

Також Лямін зазначив, що подальша співпраця з комунальними підприємствами та підготовка до нового опалювального сезону залежатиме від депутатів та від того, скільки коштів виділять з міського бюджету на галузь ЖКГ та роботу комунальної техніки зокрема.

Нагадаємо, 7 березня у центрі Полтави "вирували" пристрасті через бездію влади під час негоди – мітингувальники перекрили дорогу біля мерії, а заплановане сідання виконкому не відбулося.

За словами депутата Юліана Матвійчука на сесії міськради була озвучена цифра в 102 одиниці техніки, яка має виїхати, якщо випаде сніг, згодом була озвучена цифра, що в місті працює 45 одиниць, а вчора на звіті в поліції, яка супроводжує техніку, озвучила цифру в 12 одиниць техніки. Протестувальники вимагали реального звіту профільного заступника з питань ЖКГ Андрія Ляміна.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава