Мамай назвав сесію 14 вересня нелегітимною і називає себе мером, а Деркач - секретарем міськради

Олександр Мамай показав печатку міськради та зазначив, що надалі обов'язки мера виконуватиме виключно він

Звільнений з посади мера на позачерговій сесії міськради 14 вересня Олександр Мамай під час прес-конференції 17 вересня назвав свою відставку незаконною та запевнив, що надалі виконуватиме обов'язки міського голови, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

За словами Мамая, під час сесії міськради 31 серпня його витурили з сесійної зали та влаштували "збори депутатів", навіть не зібравши кворум. Тож, прийнятих депутатами рішень він не визнає та вважає себе чинним мером, а Оксану Деркач - секретарем міської ради. Мамай наголосив, що якщо на сесії 21 вересня збереться кворум, Деркач сама складе повноваження, оскільки її позбавили депутатського мандату.

Олександр Мамай показав печатку міської ради, яку з самого ранку шукав Олександр Шамота. Після цього заявив, що винесе на розгляд рішення про свою відставку виключно на легітимній сесії і тільки в тому разі, якщо депутати попередньо зареєструють лист з 21 необхідним підписом. Далі поставить це питання на голосування, а якщо більшість таки підтримають, то вимагатиме рішення суду та підстави його звільнення.

Нині ж, на думку Мамая, проти нього немає жодної підозри у кримінальних діях, тож з мерського крісла він не зрушить. Наголосив і на тому, що не збирається їхати з міста чи брати лікарняний, а його телефон працюватиме 24 години на добу.

Нагадаємо, 14 вересня під час другої частини пленарного засідання позачергової сімнадцятої сесії Полтавської міськради сьомого скликання звільнили з посади міського голову Олександра Мамая. За відповідне рішення проголосували 29 депутатів.

А під час таємного голосування за нового секретаря Полтавської міськради рішенням 27 депутатів погодили на цю посаду очільника фракції "СДП" Олександра Шамоту.

Проте вже сьогодні, 17 вересня працівники міськрали оголосили Шамоті бойкот та відмовились пускати його до робочого кабінету.

Об 11:00 розпочалась прес-конференція Олександра Мамая.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава