UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Матковський назвав звинувачення секретаря Полтавської міськради у саботажі передвиборчим піаром

За словами очільника фракції БПП, міська рада та виконавчі органи як працювали, так і працюють у звичному робочому режимі

Депутат Андрій Матковський прокоментував звинувачення секретаря Полтавської міськради Олександра Шамоти у саботажі і дестабілізації влади під час зірваної щотижневої апаратної наради, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Зміст.

За словами очільника фракції БПП "Солідарність", заяви Олександри Шамоти – "повна дурня", а міська рада і виконавчі органи працюють у звичному режимі. Матковський додав: рішення про те, що сьогоднішні робочі наради будуть проведені безпосередньо у структурних підрозділах міськвиконкому, ухвалили ще минулого тижня представники депутатської більшості і повідомили про це секретаря міської ради.

Також Андрій Матковський вважає, що заява Шамоти – це передвиборчий піар і спроба привернути до себе увагу: "Коаліція свого часу більшістю депутатів прийняла рішення про обрання Шамоти секретарем, тому він повинен виконувати рішення ради й прислухатися до думки депутатів".

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 25 березня у Полтавській міськраді мала відбутись щотижнева апаратна нарада, проте на неї окрім секретаря міськради Олександра Шамоти не з'явився жоден його заступник. У порядку денному мали обговорити питання щодо підготовки і організації літнього відпочинку дітей і стан укладання декларацій з сімейними лікарями. Шамота звинуватив у дестабілізації влади команду очільника фракції БПП "Солідарність" Андрія Матковського. Також Шамота наголосив, що не буде виконувати вказівки "дестабілізаторів" і впевнений, що наступна апаратна таки відбудеться.
 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook