Майстер-класи, ярмарка і йога просто неба: У Полтаві відбувся Краєзнавчий Art Weekend

На задньому дворі Краєзнавчого музею 1 червня розгорнули масштабне дійство, аби привернути увагу до пам'ятки архітектури

Сьогодні, 1 червня, у Полтаві на задньому дворі Краєзнавчого музею відбувся фестиваль Art Weekend, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

У перший день літа для полтавців влаштували колоритну ярмарку з хенд-мейд товарами, майстер-класами з декоративно-ужиткового мистецтва, йогою просто неба та виставкою унікальних експонатів музею.  Також на території музею працювали фуд-корти і крафтовий маркет, де частували гарячими стравами та солодкими смаколиками.

"Гідами" фестивалю стали викладачі і студенти Кафедри образотворчого мистецтва Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, які є співорганізаторами "Арт-уікенду".  Ошатно вбрані актори танцювали з відвідувачами та навіть вчили стріляти з лука.

Іншими ініціаторами заходу є Українська академія лідерства і ГО "SavePoltava".  Полтавський архітектор і член ГО "SavePoltava" Артур Ароян розповів, що Art Weekend створили з метою привернути увагу до потенціалу, який має Краєзавчий музей, та показати всі його можливості:"Це все демонструє, які події і які активності можуть бути тут, у самому музеї, у його дворі, чим його можна наповнювати, які ресурси є і Полтаві для того, щоб зацікавити потенційних інвесторів, які могли б допомогти розвинути це". 

Артур Ароян наголосив, що Полтавський краєзнавчий музей – це культурний осередок, який на думку мистецтвознавців є головною будівлею України XX століття. 

ФОТО/ Сергій Колодій

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава