ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер Мамай погано пригадує, як збивав депутата Шамоту

Учасники скандалу у внутрішньому дворі міської ради встигли зробити кілька заяв
Depo.
10 липня 2015 15:29
ФОТО: depo.ua
Мер Мамай погано пригадує, як збивав депутата Шамоту
Мамай і Шамота: хто на кого вчиняв замах?

Зокрема, міський голова Олександр Мамай розповів, що його хотіли витягти із машини для вчинення розправи над ним, пише кореспондент Полтава.depo.ua.

Також мер повідомив, що погано пригадує, хто був за кермом автомобіля, коли він збив депутата міської ради Олександра Шамоту. Останній, у свою чергу, заявляє, що Мамай вчинив спробу замаху на його життя. Внаслідок зіткнення із машиною мера у Шамоти розірвані штани, рубашка та злегка поранена рука. Принаймні, після зіткнення депутат міськради побіг слідом за машиною.

Трохи оговтавшись Олександра Мамай зміг дати більш конструктивний коментар. За його словами, проект рішення про зниження тарифів був готовий і його планувалося оприлюднити на кінець сесії.

"Очевидно, Каплін та його комнада дізналися і вирішили продемонструвати це громадськості як їх вимогу на початку сесії", - розповів Олександра Мамай.
Крім того, мер врешті пояснив, чому сидячи на пасажирському сидінні авто постійно називав Капліна Льовочкіним. За його словами, Каплін надто часто змінює політичну орієнтацію: партія "УДАР", потім "БПП", а тепер працює під покровительством Сергія Льовочкіна.
Що стосується сесії, яка сьогодні так і не відбулася, то мер пообіцяв обдзвонити депутатів, і як тільки вони повідомлять про свою готовність, сесія відбудеться.
Більше новин про життя міста читайте на poltava.depo.ua.