Мешканці Полтави вимагають від влади впорядкувати колишню площу Леніна

Відповідна електронна петиція опублікована на сайті Полтавської міськради

Мешканці Полтави вимагають від влади впо…

4 вересня на сайті Полтавської міськради з'явилась електронна петиція до міської влади №387 під назвою "Впорядкування площі Конституції (колишньої Леніна) та залишків пам'ятника Леніну", повідомляє Depo.Полтава.

Автор петиції Богдан Овчар вимагає від влади Полтави звернути увагу на стан плоші Конституції в центрі міста: "Вже пройшло більше п'ять років з моменту знесення пам'ятника Леніну, а ми досі бачимо залишки постаменту, якийсь надгробок і все. Вже давно пора на цьому місці створити якийсь інший пам'ятник, обеліск, чи просто прибрати залишки постаменту і зробити гарний парк. Нинішний стан речей псує вигляд центральної частини міста та створює негативне враження у туристів. Наполягаю на приведенні площі Конституції та залишків памятника Леніну до нормального вигляду".

Для подальшого розгляду міськрадою петиція повинна набрати 250 голосів.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що на сайті Полтавської міськради на сайті Полтавської міськради з'явилась електронна петиція до міської влади №379 під назвою "Ремонт дороги по вул. Сонячній, пров. 2-й Прорізний та вул. Попова".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook