Владу Полтави просять виставити на аукціон земельні ділянки на території колишніх артскладів

Відповідна електронна петиція опублікована на сайті Полтавської міськради

Фото/ сайт Полтавської міськради

13 серпня на сайті Полтавської міськради з'явилась електронна петиція до міської влади №377 під назвою "Проведення земельного аукціону на артскладах", повідомляє Depo.Полтава.

Автор петиції Віталій Вдовенко просить владу Полтави провести аукціон по земельним ділянкам на вулицях Олеся Гончара, Остапа Вишні та Пушкарівській: "Як мешканець району артскладів вимушений звернути увагу керівництва міста та громади на стан цієї території. Та просити про допомогу у вирішенні цього питання. Адже зараз артсклади - велика пустка в центрі міста, що перетворилася на помийку з кримінальним шлейфом".

Полтавець стверджує, що громадські активісти, які заявили про масові поховання жертв розстрілів під час окупації Полтави нацистами на території колишніх "артскладів", не надали доказів. Втім 5 серпня на сесії міськради Олександра Супряженко доповіла, що пошуковці підтвердили архівні дані про ймовірну наявність людських поховань на території колишніх "артскладів".

Для подальшого розгляду міськрадою петиція повинна набрати 250 голосів.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 3 травня у Полтавській міськраді відбулась нарада щодо земельного аукціону території так званих "артскладів". Громадськість вкотре вимагала від влади виключити окремі земельні ділянки з аукціону, оскільки згідно документів на цих територіях можуть бути залишки масових поховань загиблих в часи Другої світової війни. 26 червня на сесії Полтавської міськради депутати виключили з аукціону земельні лоти, які розташовувалися на території Пушкарівського яру.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook