Мешканці Полтавщини продовжують зносити до поліції незареєстровану зброю
До 31 жовтня полтавці можуть уникнути кримінальної відповідальності за незаконне зберігання зброї і боєприпасів
- Полтава
-
16 жовтня 2019 14:45

Протягом двох тижнів від старту Місячника добровільної здачі зброї мешканці Полтавщини добровільно здали близько 200 одиниць різних видів зброї, понад 164 000 набоїв і 32 спецзасоби. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на відділ комунікації обласної поліції.
Серед незареєстрованого: 44 одиниці армійської нарізної зброї, 75 – гладкоствольної мисливської, 45 – холодної і 13 зразків саморобної зброї. Окрім того, до поліції принесли 23 газових пістолетів (револьверів), дев'ять зразків зброї для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями, чотири снаряди та шість гранат.
Нагадаємо, що кожного, хто самостійно принесе зброю або боєприпаси до поліцейських відділків до 31 жовтня, звільнять від кримінальної відповідальності. Така можливість передбачена третьою частиною 263 статті Кримінального кодексу України. У іншому ж випадку "зброєносцям" загрожує кримінальна відповідальність згідно чинного законодавства.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:18На Полтавщині вночі працювала ППО, через атаку дронів пошкоджене житло
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 21:01Родич ТЦКашника з Запоріжжя отримав 1,2 млн грн від дружини загиблого воїна і вимагав ще (ВІДЕО) Відео
- 19:59У МОЗ підказали українцям, як безпечно пережити 30-градусну спеку
- 17:03В Кременчуці внаслідок удару по будівлі ТЦК поранена людина
- 15:48Ворожа атака по Кременчуці: Всі подробиці ФОТО Відео
- 13:31 РФ може й надалі атакувати ТЦК, то - частина планів московії
- 11:03Рашисти вгатили по будівлі ТЦК та СП у Кременчуці
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 15:25У Хорол на Полтавщині потрапило майже 13 тис. кг азотних добрив
- 21:51Під час атаки на Полтаву постраждали майже 60 осіб, є загиблі
- 10:57Внаслідок атаки на будівлі ТЦК у Полтаві загинуло двоє та поранено 11 людей, - ОВА
- 10:30В Полтаві дрони атакували міський та обласний ТЦК: Є загиблі та поранені, - Сухопутні війська
- 09:40У Полтаві пролунав вибух — на місто рухалися "шахеди"
- 10:19Вночі неподалік Полтави зафіксували землетрус
- 11:29Після ворожої атаки частина Полтавщини без світла
- 07:01Окупанти вночі атакували дронами Полтавщину
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 11:36СБУ затримала неповнолітнього коригувальника: Наводив ракети по Дніпру та Полтавщині