Міліція не знайшла відеозаписи з камер спостереження у Тетяни Жабо
Правоохоронці підозрюють, що керівниця МСЕК видалила або заховала відеозаписи з камер спостереження на будинку
- Полтава
-
8 жовтня 2015 18:22
Під час проведення обшуку в квартирі керівниці МСЕК Тетяни Жабо жодних відеозаписів знайдено не було, розповів на прес-конференції начальник УМВС Полтавщини Олег Бех, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.
"Сервер з цим відеозаписом був захований або видалений. Тому жодних відеозаписів вилучено не було. Обшук проводився на підставі повідомлення про його проведення прокурору та в подальшому повідомлення суду", - зазначив Олег Бех.
У випадку з Тетяною Жабо обшук робився як невідкладна слідча дія. Якщо слідчий виявив, що зазначеній особі занесли речові докази і вони можуть бути знищені або заховані, то обшук проводиться негайно, розповів Олег Бех.
Нагадаємо, обшук у будинку підозрюваної у корупції керівниці МСЕК Тетяни Жабо співробітниками правоохоронних органів проводився 29 липня поточного року. В інтернет-мережі кілька днів тому з'явилося відео з обшуку, де голос за кадром звинувачує правоохоронців у свавіллі та грабунку помешкання.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:23Коригував ворожі удари по Полтавщині й Дніпропетровщині: Затримали ще одного інформатора російського гру
- 21:21Кіберполіція Запоріжжя викрила хакера з Полтави, який намайнив понад $4,5 млн на чужих серверах
- 09:20Російські безпілотники пошкодили комунальне підприємство на Полтавщині
- 15:15Полтава без світла: Що сталося
- 20:59Двоє туристок з Полтавщини заблукали у горах на Прикарпатті
- 12:44Троє залізничників на Полтавщині систематично обкрадали вантажні вагони
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 23:29У цьогорічний епідсезон в Україні перехворіло понад 4,5 мільйона людей, майже 200 померли
- 11:55 В Україні через нічну комбіновану атаку рашистів постраждали майже сотня українців
- 15:35Посівна на фініші: Українські аграрії засіяли 94% ярих зернових та зернобобових культур
- 13:18На Полтавщині створюють мобільні блокпости: ловитимуть СЗЧшників
- 09:16Внаслідок масованої атаки на Полтавщину знищене підприємство, - ОВА (ФОТО) ФОТО
- 13:35Юнакам приготуватися: МОН змінило правила вступу у виші
- 12:21У Кременчуці на Полтавщині затримали коригувальницю росіян - планувала удар по адмінбудівлі правоохоронців
- 09:27Ворожі дрони атакували Полтавщину: Спалахнули пожежі, є руйнування ФОТО
- 19:55Полтавчанина, що працював на ворога, взяли під варту
- 22:22Обіцяв шлюб, та натомість видурював гроші: На Полтавщині затри мали іноземця-шахрая
- 08:00 Зоолог Денис Вишневський про "транзитних" ведмедів, гігантських сомів та повернення людей до Чорнобильської зони
- 11:22Xiaomi 14T Pro — технології без компромісів Актуально