UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Міський пляж №3 Полтави охоронятиме приватна охоронна фірма

Відповідний договір з охоронниками уклала рятувально-водолазна служба полтавської міської ради

Міський пляж №3 Полтави охоронятиме прив…

У Полтаві рятувально-водолазна служба Полтавської міськради уклала договір на охоронні послуги із багатопрофільною приватною фірмою "Кольчуга-КІДІС". Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Зміст.

Вартість послуг фірми з охорони третього пляжу на 2019 рік склала 239 900 грн. Згідно з тендерною документацією, БПФ "Кольчуга-КІДІС", для можливості реагування на нештатні ситуації має цілодобову диспетчерську службу по вулиці Дмитра Коряка, 3. Фірма орендує пульт централізованого спостереження та двосторонньої сигналізації. Також зазначено, що у фірми є укладений договір на централізовану охорону засобами сигналізації з реагуванням наряду поліції охорони. У разі необхідності, це забезпечує оперативний виїзд наряду на місце події протягом 5 хв.

Щоденно на території третього пляжу працюватимуть по два охоронця у зміну. З початку купального сезону, з 4 червня по 15 вересня, з 20:00 до 9:00, а після закінчення купального сезону - цілодобово.

Наадаємо, що перший аукціон на реконструкцію пляжу №3 відбувся 11 травня 2018 року і виграло в ньому полтавське ТОВ "Асфер груп" з пропозицією 13 996 730 грн. Але потім тендерна комісія вирішила відхилити пропозицію переможця тендеру , бо той не надав локальні кошториси, заявив про більший обсяг улаштування вирівнюючих шарів основи з піску та меншу кількість стяжних ременів, ніж просили у тендерній документації. А ще, замість вказаного замовником видалення дерев з діаметром стовбура 30-70 см, підприємство "Асфер груп" вказало 40-50 см.

4 червня відбулися повторні торги. Їх знову виграло ТОВ "Асфер груп". Вартість робіт ‑ понад 14 млн грн.

Фото/ Олег Журавльов

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook