На депутатських комісіях обирають кандидатів на посади заступників мера Полтави (ФОТО)

На посаду першого заступника та заступника мера висунули кандидатури Андрія Ляміна та Віталія Нікіпелова, їх мають погодити на третьому пленарному засіданні сесії

Сьогодні, 19 вересня, об 11:00 у Полтавській міськраді під головуванням нових керівників проводять постійні засідання депутатських комісій, під час яких представили кандидатів на посади заступників міського голови, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Під час третього пленарного засідання сесії міськради на посаду першого заступника мера висунуть кандидатуру Андрія Ляміна.

На посаду заступника мера – Віталія Нікіпєлова, а на посаду заступника з питань діяльності і розвитку гуманітарної сфери висунули Людмилу Бойченко.

Кандидат на посаду заступника мера з питань ЖКГ - Олексій Чепурко.

Під час комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту, молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соцзахисту населення, охорони здоров'я, материнства та дитинства кандидатури нових заступників погодили, завтра їх планують винести на голосування під час третього пленарного засідання сесії міськради.

Нагадаємо, зранку 19 серпня молодики у камуфляжі та в символіці Національного корпусу заблокували входи до будівлі міської ради та виконкому. За словами депутата Едуарда Волкова, це люди Олександра Шамоти, який змушений залучати місцевих активістів, щоб не пропустити за робоче місце Олександра Мамая, його заступників та інших звільнених на сесії у п'ятницю.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава