На Пирятинському сміттєзвалищі виявили тіло 31-річного місцевого мешканця
Чоловік працював різноробочим на полігоні твердих побутових відходів підприємства "Каштан"
- Полтава
-
13 липня 2019 10:46

12 липня на Полтавщині на Пирятинському сміттєзвалищі твердих побутових відходів підприємства "Каштан" виявили тіло 31-річного мешканця Пирятина. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА.
За попередніми даними, чоловік загинув від ураження електрострумом, виконуючи трудові обов'язки різноробочого. Тіло загиблого для з'ясування причини смерті направлено до Пирятинського відділення обласного бюро судмедекспертизи.
Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 8 липня, поблизу с. Солониця Лубенського району Полтавщини, на 183 км перегону "Лубни - Солоницька", швидкісний пасажирський поїзд №720 сполученням "Київ–Харків" смертельно травмував невідомого чоловіка. Його тіло направили до Лубенського відділення обласного бюро СМЕ.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 14:00 Кожен третій пенсіонер в Україні отримує 3 340 грн пенсії
- 12:19В МВС спростували інформацію про хімічне отруєння працівників ДСНС на Полтавщині після падіння БпЛА
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 22:12Ексдиректор агрофірми з Полтавщини не сплатив 4 млн грн податків
- 11:42Полтавщину вночі атакували дрони. Є пошкодження
- 10:19На Полтавщині через повітряну атаку поранено цивільного
- 20:59По 15 років вʼязниці загрожує шахраям, які ошукали щонайменше 20 українців на понад 800 тис. грн ФОТО
- 10:20На Полтавщині затримали жінку, що готувала теракт на замовлення РФ ФОТО
- 14:31 У березні українські дрони знищили понад 77 тисяч ворожих цілей
- 11:23Контрабанда наркотиків із США: Судитимуть членів організованої групи
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 22:20Хвороби відступають: За тиждень захворюваність на ГРВІ, грип та COVID-19 знизилась на 22%
- 13:30Як отримати статус УБД: Ключові зміни
- 07:15Окупанти вдарили дронами по Полтаві, є руйнування
- 21:21Відтепер ВПО, українцям за кордоном та на ТОТ легше буде отримати пенсію
- 20:33 Попри зменшення кількості нових випадків захворювань на ГРВІ, грип та COVID-19, в 10 областях перевищений епідпоріг
- 11:19В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у квітні
- 08:16Ворог вночі 25 березня атакував Полтавщину ударними дронами. Є потерпілі ФОТО
- 10:53На Полтавщині військовозобов'язаний прострелив ногу працівнику ТЦК