На Полтавщині депутат райради "забув" задекларувати п'ять автівок

Прокуратура вже скерувала до суду протоколи про вчинення посадовцем корупційного правопорушення

За матеріалами прокуратури Полтавщини було складено п'ять протоколів про адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією стосовно депутата Гадяцької районної ради, який придбавши автівки на загальну суму понад мільйон гривень не повідомив про суттєві зміни в майновому стані. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Полтавщини, пише Depo.Полтава.

Посадовець придбав п'ять автомобілів, а згодом один продав іншій особі. Всупереч закону, депутат без поважних причин не повідомив НАЗК щодо придбання у власність транспортних засобів, вартість яких перевищує 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, та про отримання доходу від їх реалізації.

Вказані протоколи скеровані до суду для розгляду по суті.

Нагадаємо, що прокуратура Полтавщини повернула до державної власності понад 76 га земель сільськогосподарського призначення, вартістю майже 10 млн грн. Після закінчення договору оренди землі два фермера самовільно засіяли цю землю кукурудзою. Їх визнано винними у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 53-1 КУпАП (самовільне зайняття земельної ділянки) та оштрафовано.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава