На Полтавщині депутата сільради покарали за корупційний злочин

Посадовець Попівської сільради не повідомив про конфлікт інтересів у прийнятті рішення щодо земельних питань під час сесії

Прокуратура Полтавщини сприяла покаранню депутата Попівськох сільської ради Миргородського району за адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Полтавщини, пише Depo.Полтава.

Під час прийняття рішення сесією сільської ради з земельних питань службовець не сповістив про наявність у нього реального конфлікту інтересів та попри це взяв участь в голосуванні за вказане рішення.

Прокуратурою забезпечено участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1, ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (неповідомлення про реального конфлікту інтересів, та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів).

Депутата визнали винним та наклали стягнення у виді штрафу.

Нагадаємо, 9 жовтня прокуратура Полтавщии спільно зі співробітниками УЗЕ викрила на хабарі виконуючого обов'язки директора Полтавського обласного комунального виробничо-комерційного підприємства "Полтавапаливо".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Мітки: #Депутат