На Полтавщині депутата сільради покарали за корупційний злочин
Посадовець Попівської сільради не повідомив про конфлікт інтересів у прийнятті рішення щодо земельних питань під час сесії
- Полтава
-
11 жовтня 2018 10:24

Прокуратура Полтавщини сприяла покаранню депутата Попівськох сільської ради Миргородського району за адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Полтавщини, пише Depo.Полтава.
Під час прийняття рішення сесією сільської ради з земельних питань службовець не сповістив про наявність у нього реального конфлікту інтересів та попри це взяв участь в голосуванні за вказане рішення.
Прокуратурою забезпечено участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1, ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (неповідомлення про реального конфлікту інтересів, та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів).
Депутата визнали винним та наклали стягнення у виді штрафу.
Нагадаємо, 9 жовтня прокуратура Полтавщии спільно зі співробітниками УЗЕ викрила на хабарі виконуючого обов'язки директора Полтавського обласного комунального виробничо-комерційного підприємства "Полтавапаливо".
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 17:03В Кременчуці внаслідок удару по будівлі ТЦК поранена людина
- 15:48Ворожа атака по Кременчуці: Всі подробиці ФОТО Відео
- 13:31 РФ може й надалі атакувати ТЦК, то - частина планів московії
- 11:03Рашисти вгатили по будівлі ТЦК та СП у Кременчуці
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 15:25У Хорол на Полтавщині потрапило майже 13 тис. кг азотних добрив
- 21:51Під час атаки на Полтаву постраждали майже 60 осіб, є загиблі
- 10:57Внаслідок атаки на будівлі ТЦК у Полтаві загинуло двоє та поранено 11 людей, - ОВА
- 10:30В Полтаві дрони атакували міський та обласний ТЦК: Є загиблі та поранені, - Сухопутні війська
- 09:40У Полтаві пролунав вибух — на місто рухалися "шахеди"
- 10:19Вночі неподалік Полтави зафіксували землетрус
- 11:29Після ворожої атаки частина Полтавщини без світла
- 07:01Окупанти вночі атакували дронами Полтавщину
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 11:36СБУ затримала неповнолітнього коригувальника: Наводив ракети по Дніпру та Полтавщині
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 11:39 Небезпека після обстрілу: Увесь Кременчук у небезпечних кульках - касетних боєприпасах (ФОТО) ФОТО
- 11:01 За ніч ППО знешкодила 260 повітряних цілей над Україною
- 08:49 Табуни "Кинджалів", "Іскандерів", "Калібрів" та "Шахедів" атакували цієї ночі Кременчук