На Полтавщині двох екс-поліцейських спіймали на корупційному злочині

Колишні правоохоронці не подали декларацію після звільнення у передбачений законодавством строк

За сприяння прокуратури Полтавщини розглянуто протоколи та притягнуто до відповідальності двох колишніх поліцейських за вчинення адміністративних правопорушень, пов'язаних з корупцією. Про це повідомили у прес-службі обласної прокуратури, пише Depo.Полтава.

Екс-поліцейські Кременчуцького міжрайонного відділу УПО Полтавщини не подали декларацію після звільнення у передбачений законодавством строк.

Вказаних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що прокуратура Полтавщини сприяла покаранню депутата Попівськох сільської ради Миргородського району за адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією. Під час прийняття рішення сесією сільської ради з земельних питань службовець не сповістив про наявність у нього реального конфлікту інтересів та попри це взяв участь в голосуванні за вказане рішення. Депутата визнали винним та наклали стягнення у виді штрафу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава