На Полтавщині "накрили" підпільну контору з виготовлення фальсифікованого алкоголю (ФОТО)

"Бізнесмени" виготовляли алкоголь шляхом змішування спирту, ароматизаторів та барвників невідомого походження, після чого збували фальсифікат на території Полтавщини та Кіровоградщини

Вчора, 19 лютого, прокуратура Полтавщини спільно зі співробітниками Державної фіскальної служби припинила діяльність підпільної контори по виготовленню фальсифікованого алкоголю. Про це повідомили у прес-службі прокуратури області, пише Depo.Полтава.

Під час санкціонованих обшуків було вилучено майже 9 тонн незаконної алкогольної продукції, 10 кг особливо небезпечного наркотичного засобу канабісу, зброю та гроші, отримані від протиправної діяльності на суму понад півмільйона гривень.

Фальсифікат виробляли шляхом змішування спирту, ароматизаторів та барвників невідомого походження. Після цього товар реалізовували на території Полтавщини і Кіровоградщини.

Слідчі дії за даним фактом тривають.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що прокуратурою Полтавщини здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом протиправних дій директора одного з підприємств Полтави щодо незаконного виготовлення та збуту паливно-мастильних матеріалів. Пальне виготовляли шляхом змішування абсорбенту, хімічних домішок і присадок з паливно-мастильними матеріалами з метою підвищення його якості. В подальшому, виготовлене таким чином паливо, реалізовувалось за готівкові кошти на підприємства Полтавщини без відображення в податковому та бухгалтерському обліках.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава