На Полтавщині оштрафували депутата, який "забув" задекларувати подарунок за 187 тис. грн

Депутата Миргородської райради визнали винним у корупційному злочині та наклали на нього штраф з конфіскацією квартири

Депутата Миргородської районної ради, який не вніс в декларацію подарунок у вигляді квартири вартістю 187 тисяч гривень, визнано винним у вчиненні адміністративного павопорушення, пов'язаного з корупцією з конфіскацією одержаного подарунку. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Полтавщини, пише Depo.Полтава.

Встановлено, що депутат порушив вимоги ч. 2 ст. 23 ЗУ "Про запобігання корупції" щодо обмежень в одержанні від неблизьких осіб подарунків, вартість яких перевищує прожитковий мінімум, не повідомив НАЗК про суттєві зміни у майновому стані.

Депутата визнано винним у вчиненні адміністративних правопорушень, пов'язаних з корупцією, передбачених ч. 1 ст. 172-5 і ч. 2 ст. 172-6 КУпАП та накладено стягнення у вигляді штрафу з конфіскацією одержаного подарунку.

Нагадаємо, Апеляційний суд Полтавщини не задовольнив апеляційну скаргу депутата Бієвецької сільської ради Лубенського району, яка у 2016 році отримала від двох жителів Лубен, що не є її близькими родичами, торговельний центр із підвалом, загальною площею понад 1000 кв. м., що перевищує дозволений чинним законодавством розмір сукупної вартості подарунків (2 тис. 756 грн на 2016 рік).

Жінка притягнута до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 172-5 КУпАП у вигляді 1700 гривень штрафу з конфіскацією подарунка (порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава