На Полтавщині підприємець незаконно "захапав" майже 230 га землі (ФОТО)

Прокуратура  покарала керівника сільськогосподарського підприємства, який незаконно обробив землі на майже 33 млн грн на території Зіньківського району

Прокуратура Полтавщини домоглася суду над керівником підприємства за самовільне зайняття земельної ділянки площею майже 230 га, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу прокуратури Полтавщини.

Слідством встановлено, що керівник сільськогосподарського підприємства, всупереч закону та без будь-яких правовстановлюючих документів, засіяв та обробив земель сільськогосподарського призначення загальною площею майже 230 га, які розташовані на території Попівської сільської ради Зіньківського району.

Їх вартість становить майже 33 млн грн, а своїми незаконними діями директор підприємства спричинив державі збитків на майже 370 тис. грн.

Прокуратурою затверджено та скеровано до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно зловмисника за ч.1 ст.197-1 (самовільне зайняття земельної ділянки) КК України. Під час досудового розслідування кримінального провадження керівник сільськогосподарського підприємства відшкодував державі завдані збитки у повному обсязі.

Окрім того, за позовом прокуратури вказані землі повернуті державі. Нині на виконання рішення суду підприємством скеровано акти приймання-передачі до Головного управління Держгеокадастру Полтавщини.

Нагадаємо, прокуратура Полтавщини повернула державі 5 га землі у Чутівському районі, яку Василівська ЗОШ безпідставно надавала в оренду фермерському господарству.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава