На Полтавщині селяни вимагають від "Гадячсиру" сплатити багатомільйонні борги

За свідченнями протестувальників, підприємство заборгувало їм майже 50 млн грн

У Гадячі на Полтавщині біля підпрємства "Гадячсир" зібралися протестувальники, які вимагають повернення боргів. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Лтаву.

Ці люди працюють на підприємствах, які входять до складу групи компанії "Укрлендфермінг". Воно заборгувало їм майже 50 млн грн, повідомив Юрій Щербак, директор ТОВ "Млинівський комплекс". І додав, що через це в агропідприємствах може виникнути заборгованість по зарплаті та проблеми із закупівелею кормів для худоби.

Учасники мирної акції протесту прийшли під стіни підприємства з вимогою у найближчі два тижні повернути борги. До людей більше півгодини не виходив жодний представник "Гадячсиру". Потім на котрольно-пропусний пункт підприємства до керівників чотирьох підприємств-постачальників молока вийшов заступник директора Павло Дяченко, якому передали вимоги. Виходити до селян він відмовився. Причини заборгованості теж відмовився коментувати.

Якщо їхні вимоги не виконають, люди пообіцяли приїжджати щотижня з більшою кількістю учасників.

Нагадаємо, що у 2015 році постачальники вже захоплювали "Гадячсир" і вимагали виплатити їм сім мільйонів гривень боргу. Тоді голова Полтавської обласної ради Петро Ворона звернувся до прокуратури та УМВС з приводу заборгованості на "Гадячсир".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава