На Полтавщині взяли під варту чоловіка, який зґвалтував свою малолітню доньку
Затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до десяти років
- Полтава
-
21 січня 2019 13:59

На Полтавщині оголосили про підозру та взяли під варту 35-річного чоловіка, який зґвалтував свою малолітню доньку, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу прокуратури Полтавщини.
У січні поточного року батько, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, після сварки із дружиною вчинив насильницькі дії сексуального характеру по відношенню до своєї 12-річної доньки.
Підозрюваного затримано у порядку ст. 208 КПК України та повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 153 (сексуальне насильство) КК України.
Чоловіку обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до десяти років.
Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 8 січня, близько 18:00 у Полтаві в районі Мотеля, на розі вулиць Грушевського та Ціолковського, 35-річна мати залишила незнайомцям свою трирічну дитину. До пошуків дівчинки задіяли весь особовий склад поліції. Відеокамери зафіксували, що дитина перебувала у компанії чоловіків, з якими спілкувалась мати дівчинки напередодні. Близько 23:00 дитину знашов наряд патрульних на Південному залізничному вокзалі.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 14:00 Кожен третій пенсіонер в Україні отримує 3 340 грн пенсії
- 12:19В МВС спростували інформацію про хімічне отруєння працівників ДСНС на Полтавщині після падіння БпЛА
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 22:12Ексдиректор агрофірми з Полтавщини не сплатив 4 млн грн податків
- 11:42Полтавщину вночі атакували дрони. Є пошкодження
- 10:19На Полтавщині через повітряну атаку поранено цивільного
- 20:59По 15 років вʼязниці загрожує шахраям, які ошукали щонайменше 20 українців на понад 800 тис. грн ФОТО
- 10:20На Полтавщині затримали жінку, що готувала теракт на замовлення РФ ФОТО
- 14:31 У березні українські дрони знищили понад 77 тисяч ворожих цілей
- 11:23Контрабанда наркотиків із США: Судитимуть членів організованої групи
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 22:20Хвороби відступають: За тиждень захворюваність на ГРВІ, грип та COVID-19 знизилась на 22%
- 13:30Як отримати статус УБД: Ключові зміни
- 07:15Окупанти вдарили дронами по Полтаві, є руйнування
- 21:21Відтепер ВПО, українцям за кордоном та на ТОТ легше буде отримати пенсію
- 20:33 Попри зменшення кількості нових випадків захворювань на ГРВІ, грип та COVID-19, в 10 областях перевищений епідпоріг
- 11:19В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у квітні
- 08:16Ворог вночі 25 березня атакував Полтавщину ударними дронами. Є потерпілі ФОТО
- 10:53На Полтавщині військовозобов'язаний прострелив ногу працівнику ТЦК