На Полтавщині зростає кількість хворих на ГРІ

Медики запевняють, що показник захворюваності менший епідпоргового

На Полтавщині станом на 21 січня триває сезонний підйом захворюваності на гострі респіраторні інфекції (ГРІ). Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на "Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України".

Показники по області нижче епідпорогового, однак в окремих районах спостерігається значний ріст захворюваності. Протягом тижня на ГРІ захворіло 5 924 мешканців Полтавщини, захворюваність зросла на 3%, показник - 421,3 на 100 тис. населення. Серед захворівших - 2885 дітей, що складає 49%. Медики відзначають також циркуляцію вірусу грипу А Н3N2, по області госпіталізовано 356 хворих.

Найвищий показник захворюваності спостерігається в Пирятинському районі, де захворюваність упродовж тижня зросла майже у двічі і перевищила епідпоріг на 47%, на інших адміністративних територіях показники не перевищують епідпорогові.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що з 18 по 22 грудня в навчальних закладах Миргорода вводили обмежувальні заходи, пов'язані зі збільшенням кількості хворих на ГРВІ та грип. Станом на 17 грудня захворіло 30% учнів. Рішення про тимчасове припинення навчального процесу та запровадження плану санітарно-протиепідемічних заходів ухвалили на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава