На Полтавщині 25-річний молодик врізався в дерево на викраденій автівці
Викрадач не постраждав, лише автівка зазнала механічних пошкоджень
- Полтава
-
29 серпня 2019 16:45

На Полтавщині у мешканця селища Градизьк Глобинського району викрали автівку "ВАЗ". Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на відділ комунікації ГУ НП в Полтавській області.
Поліцейські з'ясували, що 25-річний містянин у стані алкогольного сп'яніння без відома власника заволодів автомобілем "ВАЗ 2101", ключі від якого господар залишив у салоні. Далеко заїхати зловмисник не зміг, так як під час руху зіткнувся з деревом. Викрадач не постраждав, автівка зазнала механічних пошкоджень.
За даним фактом відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною першою статті 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) КК України. Тривають слідчі дії.
Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 28 серпня, близько 2:00, на Полтавщині екіпаж патрульної поліції Кременчука по вулиці Гайдамацька помітив автівку "ВАЗ 2102", водій якого порушив правила дорожнього руху. На вимогу зупинитися порушник не зреагував та почав збільшувати швидкість, а під час переслідування не впорався з керуванням та врізався в будинок по вулиці Самойлівській. Після зіткнення водій вибіг з автомобіля та почав тікати від правоохоронців. Чоловік зник на покинутій території колишньої ветеринарної клініки, що по вулиці Академіка Герасимовича. Через деякий час правоохоронці отримали повідомлення від 49-річного кременчужанина, що в ночі невідомі викрали його автомобіль "ВАЗ 2102".
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:42Полтавщину вночі атакували дрони. Є пошкодження
- 10:19На Полтавщині через повітряну атаку поранено цивільного
- 20:59По 15 років вʼязниці загрожує шахраям, які ошукали щонайменше 20 українців на понад 800 тис. грн ФОТО
- 10:20На Полтавщині затримали жінку, що готувала теракт на замовлення РФ ФОТО
- 14:31 У березні українські дрони знищили понад 77 тисяч ворожих цілей
- 11:23Контрабанда наркотиків із США: Судитимуть членів організованої групи
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 22:20Хвороби відступають: За тиждень захворюваність на ГРВІ, грип та COVID-19 знизилась на 22%
- 13:30Як отримати статус УБД: Ключові зміни
- 07:15Окупанти вдарили дронами по Полтаві, є руйнування
- 21:21Відтепер ВПО, українцям за кордоном та на ТОТ легше буде отримати пенсію
- 20:33 Попри зменшення кількості нових випадків захворювань на ГРВІ, грип та COVID-19, в 10 областях перевищений епідпоріг
- 11:19В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у квітні
- 08:16Ворог вночі 25 березня атакував Полтавщину ударними дронами. Є потерпілі ФОТО
- 10:53На Полтавщині військовозобов'язаний прострелив ногу працівнику ТЦК
- 22:35Зеленський відреагував на розмову Трампа з Путіним: Уже в найближчі місяці очікуємо максимальний наступ окупантів на нашу територію Відео
- 12:38Замовив вбивство підприємця: На Полтавщині 10 років в'язниці отримав староста округу
- 08:32Ворог атакував Полтавщину дронами. Що відомо про наслідки
- 15:49Чернишов прогнозує повернення з-за кордону після війни до 70% українців