На Полтавщині екс-поліцейського покарали за корупційний злочин

Інспектор патрульної поліції "забув" подати декларацію після звільнення

На Полтавщині колишнього поліцейського визнано винним та покарано за адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу прокуратури Полтавщини.

Встановлено, що екс-інспектор роти № 2 Батальйону патрульної поліції у Кременчуці, будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України "Про запобігання корупції", не подав декларацію після звільнення у передбачений законодавством строк.

Прокуратурою забезпечено участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю). Колишнього копа визнано винним та притягнуто до адміністративної відповідальності з накладенням штрафу.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що на Полтавщині провідного спеціаліста-бухгалтера Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Кременчуцької міської ради теж покарали за адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією. Він не подав декларацію за минулий рік у передбачений законодавством строк.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава