ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Полтавщині художник за безцінь продає свої роботи, щоб вилікуватися

Реальна ціна великих картин набагато вища, ніж та, за яку митець хоче реалізувати свої твори
Depo.
26 липня 2016 16:10
ФОТО: depo.ua
На Полтавщині художник за безцінь продає свої роботи, щоб вилікуватися
На Полтавщині художник за безцінь продає свої роботи, щоб вилікуватися

Щоб вилікуватися, прикутий до ліжка 49-річний художник із Лубен Олександр Литвинов згоден продати чи подарувати свою колекцію унікальних полотен, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Лтаву.

Реальна ціна великих картин набагато вища, ніж та, за яку він хоче реалізувати свої твори.

Сім років поспіль відомий лубенський художник Олександр Литвинов не виходить зі своєї квартири. Ревматоїдний артрит четвертого ступеню прикував 49-річного чоловіка до ліжка й завдає нестерпного болю. Найменший рух може призвести до скутості на весь день.

До хвороби аутоімунної системи житель Лубен працював у стилі фігуративного мистецтва - зображення людського тіла. Класичній манері письма його навчила школа Василя Семенюти. Батько Олександра Литвинова - Аркадій - теж був художником, мав 53 роки педагогічного стажу та виховав не одного талановитого учня. У доробку Олександра - більше 700 робіт,

На свою колекцію картин у маленькій квартирі через хворобу автор тільки споглядає. Доглядає за художником літня хвора мати, яка й сама потребує допомоги. Захворювання чоловіка почало прогресувати, тому Олександр готовий на крайнощі.

Художник вірить, що тяжку форму ревматоїдного артриту можна вилікувати. Але не на пенсію в тисячу гривень. Щоб знову взяти пензля у руки, продовжити займатися своєю улюбленою справою і врятувати своє життя, Олександр Литвинов згоден продати чи навіть подарувати свої картини. Нині волонтери заміряють та описують роботи Литвинова, щоб продати їх через інтернет. Ціни автор виставив від 50 до тисячі доларів, розповідає волонтер Тетяна Литовченко.

Серед картин лубенського художника багато сюжетів української тематики, ликів святих та героїв Полтавської битви. За півтораметровий триптих - Мазепа, Петро Перший та Карл 12-ий - митець просить всього тисячу доларів.

Полотна Олександра Литвинова на історичну та релігійну тематику зберігаються в приватних колекціях Німеччини, Великої Британії, Польщї, Росії, США та Канади.

На Полтавщині художник за безцінь продає свої роботи, щоб вилікуватися - фото 1

На Полтавщині художник за безцінь продає свої роботи, щоб вилікуватися - фото 2

На Полтавщині художник за безцінь продає свої роботи, щоб вилікуватися - фото 3

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на