На Полтавщині на ремонт автошляху "Хорол – Кременчук" витратили 209 млн грн

Загальна протяжність нового покриття автодороги складає близько 30 кілометрів 

Протягом 2016-2018 рр на замовлення Служби автодоріг Полтавщини було відремонтовано найбільш зруйновані ділянки автошляху Т-17-16 "Хорол - Кременчук". Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Службу автодоріг.

Загальна протяжність нового покриття складає близько 30 км, також було влаштовано штучний уповільнювач швидкості Traffic Calming Measures. На ці роботи витрачено 209 млн грн. 

Проте наявний обсяг фінансування з державного бюджету не дає можливості провести ремонт інших ділянок, зокрема в межах смт. Семенівка від залізничного переїзду до вулиці Транспортної. Зазначена ділянка значно постраждала через активний рух вантажівок, які перевозять сільськогосподарської продукції до місцевого елеватору. Нині дорожники шукають інвесторів, які профінансують ці роботи.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що на Полтавщині триває реконструкція автомобільної дороги державного значення Н-31 "Дніпро - Решетилівка" у Кобеляцькому районі. Підрядники зводять транспортну розв'язку, шляхопроводи, переходи та будують бетонну дорогу (триває стабілізація верхнього шару грунту, нарізання деформаційних швів, влаштування важкого бетону на з'їздах та зупинках).
 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава