На Полтавщині надскладна ситуація з пожежами в екосистемах, - ГУ ДСНС Полтавщини
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року на Полтавщині в понад два рази збільшилася кількість пожеж
- Полтава
-
10 квітня 2020 14:45
Під час брифінгу 10 квітня заступник начальника ГУ ДСНС Полтавщини Володимир Гришанін доповів, що нині на Полтавщині надскладна ситуація з пожежами в природних екосистемах. За словами Гришаніна, у 2020 році кількість пожеж збільшилася в понад два рази, пише Depo.Полтава.
Станом на 10 квітня на території області зареєстровано 670 пожеж в природних екосистемах, з яких 35 – лісові пожежі (в порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість збільшилася на 1 650%). На відкритих територіях з початку поточного року сталося 630 пожеж (збільшення на 134%), а також п'ять торф'яних пожеж (збільшення на 100%).
Гришанін наголосив, що основною причиною виникнення пожеж є необережне поводження людей з вогнем та спалювання сухостою.
Відео: YouTube-канал Полтавської ОДА
Нагадаємо, що 9 квітня, о 06:10, на Полтавщині до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на відкритій території поблизу села Зубані Глобинського району. Вогнеборці, які прибули на виклик, встановили, що горять поверхневі поклади торфу на площі 0,4 га. Пожежу було локалізували о 13:00, станом на ранок 10 квітня залишилося ліквідувати загоряння на площі 0,2 га. Ймовірною причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем невідомої особи.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:22На Полтавщині в одній із лісосмуг знайшли схрон зброї (ФОТО) ФОТО
- 14:00 Кожен третій пенсіонер в Україні отримує 3 340 грн пенсії
- 12:19В МВС спростували інформацію про хімічне отруєння працівників ДСНС на Полтавщині після падіння БпЛА
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 22:12Ексдиректор агрофірми з Полтавщини не сплатив 4 млн грн податків
- 11:42Полтавщину вночі атакували дрони. Є пошкодження
- 10:19На Полтавщині через повітряну атаку поранено цивільного
- 20:59По 15 років вʼязниці загрожує шахраям, які ошукали щонайменше 20 українців на понад 800 тис. грн ФОТО
- 10:20На Полтавщині затримали жінку, що готувала теракт на замовлення РФ ФОТО
- 14:31 У березні українські дрони знищили понад 77 тисяч ворожих цілей
- 11:23Контрабанда наркотиків із США: Судитимуть членів організованої групи
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 22:20Хвороби відступають: За тиждень захворюваність на ГРВІ, грип та COVID-19 знизилась на 22%
- 13:30Як отримати статус УБД: Ключові зміни
- 07:15Окупанти вдарили дронами по Полтаві, є руйнування
- 21:21Відтепер ВПО, українцям за кордоном та на ТОТ легше буде отримати пенсію
- 20:33 Попри зменшення кількості нових випадків захворювань на ГРВІ, грип та COVID-19, в 10 областях перевищений епідпоріг
- 11:19В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у квітні
- 08:16Ворог вночі 25 березня атакував Полтавщину ударними дронами. Є потерпілі ФОТО