На Полтавщині швачка тяжко травмувалася на роботі
19-річна дівчина впала зі сходів, у лікарні їй діагностували закриту черепно-мозкову травму і забій головного мозку
- Полтава
-
19 листопада 2019 09:31

18 листопада на Полтавщині до Семенівської Центральної районної лікарні з діагнозом: закрита черепно-мозкова травма, забій головного мозку, була госпіталізована 19-річна швачка ФОП "Шнейдер". Про це на facebook-сторінці повідомив начальник Управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА Віктор Стеблянко, пише Depo.Полтава.
Дівчина травмувалася під час виконання трудових обов'язків, внаслідок падіння зі сходів. Нині її здоров'я– середньої тяжкості.
Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що 11 листопада на Полтавщині до лікарні інтенсивного лікування Кременчука з попереднім діагнозом: закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, рвана рана скроневої області голови, був госпіталізований 39-річний електромонтер ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод". Працівник підприємства травмувався під час виконання трудових обов'язків, внаслідок падіння з висоти.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 19:58Не лише закуска: які страви можна приготувати із чіпсами Актуально
- 12:22На Полтавщині в одній із лісосмуг знайшли схрон зброї (ФОТО) ФОТО
- 14:00 Кожен третій пенсіонер в Україні отримує 3 340 грн пенсії
- 12:19В МВС спростували інформацію про хімічне отруєння працівників ДСНС на Полтавщині після падіння БпЛА
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 22:12Ексдиректор агрофірми з Полтавщини не сплатив 4 млн грн податків
- 11:42Полтавщину вночі атакували дрони. Є пошкодження
- 10:19На Полтавщині через повітряну атаку поранено цивільного
- 20:59По 15 років вʼязниці загрожує шахраям, які ошукали щонайменше 20 українців на понад 800 тис. грн ФОТО
- 10:20На Полтавщині затримали жінку, що готувала теракт на замовлення РФ ФОТО
- 14:31 У березні українські дрони знищили понад 77 тисяч ворожих цілей
- 11:23Контрабанда наркотиків із США: Судитимуть членів організованої групи
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 22:20Хвороби відступають: За тиждень захворюваність на ГРВІ, грип та COVID-19 знизилась на 22%
- 13:30Як отримати статус УБД: Ключові зміни
- 07:15Окупанти вдарили дронами по Полтаві, є руйнування
- 21:21Відтепер ВПО, українцям за кордоном та на ТОТ легше буде отримати пенсію
- 20:33 Попри зменшення кількості нових випадків захворювань на ГРВІ, грип та COVID-19, в 10 областях перевищений епідпоріг
- 11:19В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у квітні