На Полтавщині судять зловмисника, який вдарив ножем водія маршрутки
Обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до семи років
- Полтава
-
17 квітня 2019 17:45

На Полтавщині до суду скеровано обвинувальний акт стосовно чоловіка, який з хуліганських спонукань у громадському транспорті заподіяв водієві ножові поранення. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу обласної прокуратури.
Раніше судимий чоловік, у салоні маршрутки порушував громадський порядок, голосно кричав, застосовуючи ненормативну лексику, а на численні зауваження пасажирів та водія не реагував. Далі на очах у пасажирів автобуса та перехожих він ножем пошкодив скло, гуму та кузов, потім завдав удару ножем в тулуб водію. Після скоєного зловмисник втік.
Чоловікові повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 296 (хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю, вчиненому із застосуванням предмета, заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень) КК України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до семи років.
Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що на Полтавщині визнали винним і засудили до шести років позбавлення волі 27-річного живодера з Глобинського району.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:28В Україні сіють озимину
- 20:56Прикриваючись війною троє посадовців "Полтаваобленерго" купували неіснуючі трансформатори
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 13:33Російський удар по Крюківському залізничному мосту через Дніпро: Потяги курсуватимуть зі змінами маршруту
- 09:50 Рашисти поцілили в залізничний міст на Полтавщині: Є проблеми з рухом потягів
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 11:39Студента, що наводив російські ракети і дрони на центральні регіони України, затримала СБУ
- 11:36У Полтаві відкривають "Парк Легенд" із "живими" велетнями та тролями ФОТО
- 18:29Розпродаж українських футболістів від лідерів чемпіонату: Ванат у Іспанії, Судаков у Португалії +ВІДЕО ВСІХ ГОЛІВ ТУРУ УПЛ ФОТО Відео
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 11:37Полтавчанин намагався ввезти в Україну колекцію монет XIX-XX століть (ФОТО) ФОТО
- 12:30Скандальний банк через суд "рейдерить аграрне підприємство на Полтавщині, — ЗМІ
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 23:33 У Держстаті планують до кінця 2025 року "порахувати" всіх українців
- 21:18Зеленський назвав країни, з якими першими застосують норми про множинне громадянство
- 23:45На Полтавщині через негоду зникло світло
- 20:25На Полтавщині копачі випадково знайшли бивень мамонта ФОТО
- 12:55 Як протидіяти новому штаму коронавірусу: Українські вірусологи поділилися результатами досліджень Новини компаній