На Полтавщині у Більську виявили античні прикраси і рідкісну мушлю

Під час розкопок в урочищі Барвінкова гора знайшли уламки глиняного ліпного посуду та античних амфор, бронзові сережки, античне склопастове намисто і мушля каурі

На Полтавщині під час розкопок на Більському городищі виявили уламки глиняного ліпного посуду та античних амфор, бронзові сережки, античне склопастове намисто і рідкісну мушлю каурі. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Полтавську ОДА.

Археологічні дослідження в рамках Міжнародної літньої польової археологічної школи здійснили любителі древньої історії з різних куточків України, а також науковці та волонтери з Німеччини і США. Роботи проводили на кількох археологічних пам'ятках. Зокрема, в урочищі Барвінкова гора, на території грунтового могильника епохи раннього залізного віку виявили 18 поховань і сім господарських ям.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 15 травня у Полтаві на території колишніх "артскладів", біля пам'ятника Скорботної матері, місцеві жителі натрапили на останки кісток. Полтавці викликали правоохоронців та експертів, які виявили близько півсотні фрагментів скелетів, які відправили на експертизу. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook