На Полтавщині в рамках реконструкції траси "Дніпро-Решетилівка" збудують восьмикілометровий обхід

Тендер на виконання робіт виграла турецька компанія, на реалізацію проекту заплановано 800 млн грн з державного бюджету
 

На Полтавщині до 2020 року в рамках реконструкції автодороги Н-31 "Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка" заплановане будівництво обходу с.Красне Кобеляцького району. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг Полтавщини, пише Depo.Полтава

Нині дорога проходить через центральну частину села, виконуючи функції основної вантажної та пасажирської магістралі. Внаслідок цього знижується її пропускна спроможність і швидкість транспортного потоку. Новий обхід буде збудовано з цементобетону за сучасними технологіями, дорога матиме по дві смуги руху у кожному напрямку. Товщина дорожнього одягу разом зі стабілізованим та укріпленим грунтом становитиме 1,5 м, а довжина нової дороги - 8 км. 

Тендер на виконання робіт виграла турецька компанія OnurTaahhut Tasimacilik Insaat Ticaret Ve Sanayi Anonim Sirketi. На реалізацію проекту заплановано 800 млн грн з державного бюджету. В цю суму входять будівельні роботи, компенсація за викуп земельних ділянок, технічний нагляд за якістю виконаних робіт.

Підрядник зобов'язується своїми та залученими (у разі залучення субпідрядних організацій) силами і засобами виконати роботи з будівництва обходу с. Красне на ділянці від 103 до 111 км. Окрім будівництва обходу с. Красне на автошляху "Дніпро-Решетилівка" планується будівництво обходів м. Кобеляки та м. Решетилівка.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що дорожники Полтавщини продовжують будівництво першої черги обходу м.Полтава, яке планують завершити наприкінці 2019 року. Замовником робіт є "Укравтодор", а фінансування здійснюється за кошти Світового банку.
 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава