На Полтавщині вантажівка з цистерною злетіла у кювет
Аварія сталася в Кременчуцькому районі, люди не постраждали
- Полтава
-
30 вересня 2019 14:46

Сьогодні, 30 вересня, у селі Підлужне Кременчуцького району Полтавщини сталася ДТП: від вантажівки відчепилася цистерна і автомобіль перекинувся у кювет. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на PTV Полтавське Телебачення.
ФОТО/ Пресслужба патрульної поліції Кременчука
Пресофіцерка патрульної поліції Кременчука Олена Власенко розповіла, що болт, який з'єднує напівпричеп з тягачем, відлетів, саме це і стало причиною аварії.
Люди внаслідок події не постраждали, всі обставини з'ясовує поліція.
Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що 29 вересня, близько 20:00, у Полтаві на перехресті вулиці Маршала Бірюзова і провулку Шевченка, поблизу зупинки громадського транспорту "ЗБВ №7" сталася ДТП за участі двох іномарок. Водій Nissan X-Trail, коли повертав ліворуч, не надав переваги у русі автомобілю Honda Accord, який їхав у зустрічному напрямку. Патрульні, які прибули на виклик, запідозрили, що винуватець аварії перебуває у стані алкогольного сп'яніння, що підтвердив і медогляд. У крові керманича виявили 2,03 проміле алкоголю, що в понад десять разів перевищує допустиму норму.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:22На Полтавщині в одній із лісосмуг знайшли схрон зброї (ФОТО) ФОТО
- 14:00 Кожен третій пенсіонер в Україні отримує 3 340 грн пенсії
- 12:19В МВС спростували інформацію про хімічне отруєння працівників ДСНС на Полтавщині після падіння БпЛА
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 22:12Ексдиректор агрофірми з Полтавщини не сплатив 4 млн грн податків
- 11:42Полтавщину вночі атакували дрони. Є пошкодження
- 10:19На Полтавщині через повітряну атаку поранено цивільного
- 20:59По 15 років вʼязниці загрожує шахраям, які ошукали щонайменше 20 українців на понад 800 тис. грн ФОТО
- 10:20На Полтавщині затримали жінку, що готувала теракт на замовлення РФ ФОТО
- 14:31 У березні українські дрони знищили понад 77 тисяч ворожих цілей
- 11:23Контрабанда наркотиків із США: Судитимуть членів організованої групи
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 22:20Хвороби відступають: За тиждень захворюваність на ГРВІ, грип та COVID-19 знизилась на 22%
- 13:30Як отримати статус УБД: Ключові зміни
- 07:15Окупанти вдарили дронами по Полтаві, є руйнування
- 21:21Відтепер ВПО, українцям за кордоном та на ТОТ легше буде отримати пенсію
- 20:33 Попри зменшення кількості нових випадків захворювань на ГРВІ, грип та COVID-19, в 10 областях перевищений епідпоріг
- 11:19В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у квітні
- 08:16Ворог вночі 25 березня атакував Полтавщину ударними дронами. Є потерпілі ФОТО