На Полтавщині знайшли тіло 17-річної дівчини, яка місяць тому перекинулась на човні посеред Дніпра

Тіло дівчини виявили волонтери в районі села Кам'яні Потоки. Мати загиблої впізнала доньку

Сьогодні, 24 квітня, на Полтавщині виявили тіло дівчини, яка місяць тому перекинулась на човні посеред Дніпра у Кременчуці, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Кременчуцьку газету.

Керівник Кременчуцької рятувально-водолазної станції Василь Білоус, зазначив, що тіло спливло на поверхню і його помітили волонтери на відстані 1,5 км від місця, де перекинувся човен - в районі села Кам'яні Потоки. 

Матір загиблої впізнала свою дитину.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 24 березня, близько 22:15, на Полтавщині в акваторії  р. Дніпро в Крюківському районі Кременчука, під час перепливання річки з острова "Шаламай" до берега, перекинувся моторний човен. На борту човна перебувало п'ятеро людей (трое чоловіків та дві жінки). Дістатись берега вдалось лише 19-річній кременчужанці, яка і повідомила рятувальників про подію. 26 березня о 13:30 з води було вилучено тіло одного зі зниклих, 25-річного чоловіка. 27 березня о 12:20 було знайдено тіло чоловіка, який перебував у човні, що перекинувся в акваторії р. Дніпро в Кременчуці на Полтавщині. Згодом, о 14:00, знайшли ще одного загиблого.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава