На проблеми екології Полтавщини у 2019-му витратять понад 80 млн грн
Представники обласної влади зазначили, що у пріоритетах використати ці кошти на паспортизацію водних об’єктів і визначення меж природно-заповідних фондів
- Полтава
-
8 квітня 2019 13:07

Для вирішення екологічних проблем Полтавщини, якими опікується Фонд охорони навколишнього природного середовища, у 2019 році спрямують понад 80 млн грн. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Полтавську ОДА.
За словами директора Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Максима Брикульського, в 2018 році до Департаменту надійшло 188 запитів на понад 360 млн грн. Із них до переліку для фінансування з Фонду минулоріч фактично включено 50 заходів на загальну суму понад 97 млн грн.
Зокрема спрямували кошти на заходи з охорони і раціонального використання водних ресурсів, з охорони, раціонального використання і зберігання відходів виробництва і побутових відходів, земель та природних рослинних ресурсів, збереження природно-заповідного фонду.
Максим Брикульський також зазначив, що однією з основних проблем, які негативно впливають на своєчасне та ефективне використання коштів Фонду, є зменшення часу для використання коштів. Виконуючий обов'язки голови ОДА Роман Товстий наголосив, що в пріоритеті витратити кошти Фонду на паспортизацію водних об'єктів, визначення меж природно-заповідних фондів тощо.
До наступної сесії облради Роман Товстий дав доручення підготувати проект рішення "Про затвердження Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2019 році".
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:23Коригував ворожі удари по Полтавщині й Дніпропетровщині: Затримали ще одного інформатора російського гру
- 21:21Кіберполіція Запоріжжя викрила хакера з Полтави, який намайнив понад $4,5 млн на чужих серверах
- 09:20Російські безпілотники пошкодили комунальне підприємство на Полтавщині
- 15:15Полтава без світла: Що сталося
- 20:59Двоє туристок з Полтавщини заблукали у горах на Прикарпатті
- 12:44Троє залізничників на Полтавщині систематично обкрадали вантажні вагони
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 23:29У цьогорічний епідсезон в Україні перехворіло понад 4,5 мільйона людей, майже 200 померли
- 11:55 В Україні через нічну комбіновану атаку рашистів постраждали майже сотня українців
- 15:35Посівна на фініші: Українські аграрії засіяли 94% ярих зернових та зернобобових культур
- 13:18На Полтавщині створюють мобільні блокпости: ловитимуть СЗЧшників
- 09:16Внаслідок масованої атаки на Полтавщину знищене підприємство, - ОВА (ФОТО) ФОТО
- 13:35Юнакам приготуватися: МОН змінило правила вступу у виші
- 12:21У Кременчуці на Полтавщині затримали коригувальницю росіян - планувала удар по адмінбудівлі правоохоронців
- 09:27Ворожі дрони атакували Полтавщину: Спалахнули пожежі, є руйнування ФОТО
- 19:55Полтавчанина, що працював на ворога, взяли під варту
- 22:22Обіцяв шлюб, та натомість видурював гроші: На Полтавщині затри мали іноземця-шахрая
- 08:00 Зоолог Денис Вишневський про "транзитних" ведмедів, гігантських сомів та повернення людей до Чорнобильської зони
- 11:22Xiaomi 14T Pro — технології без компромісів Актуально