На ремонт автодоріг Полтавщини у 2019 році з держбюджету виділили понад 700 млн грн

Лише 80 млн грн субвенції спрямують на капітальні ремонти автошляхів

На реконструкцію, ремонт та утримання автодоріг Полтавщини у 2019 році з державного бюджету спрямували понад 700 млн грн, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Полтавську ОДА.

За словами директора ДП "Агентство місцевих доріг Полтавщини" Олексія Басана, близько 172 млн грн субвенції передбачено на експлуатацію та утримання дорожнього покриття, 552 млн грн – на поточні та середні ремонти і лише 80 млн грн – на капітальні.

Також Олексій Басан зазначив, що з місцевих бюджетів сіл і ОТГ у поточному році на ремонт доріг надійшло всього 9,5 млн грн, в той час як у 2018 році ця сума була більше близько в 20 разів. 

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що Полтавська обласна рада оголосила тендер на створення першої в Україні інформаційно-комунікаційної системи "Єдиний веб-портал "Smart region". Впровадженя веб-порталу "влетить" обласному бюджету в понад 2,6 млн грн. Кiнцевий строк подання тендерних пропозицiй - 3 вересня. З допомогою такої системи всі громадяни матимуть вільний доступ до інформації щодо діяльності органів місцевої влади та право на участь у місцевому самоврядуванні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook