На ремонт шкіл і дитсадків Полтави з міського бюджету виділили майже 120 млн грн

У навчальному році 2019-2020 років у Полтаві працюватиме 50 шкіл і 55 дитячих садочків 

На ремонт шкіл і дитсадків Полтави з міс…

Сьогодні, 7 серпня, у Полтаві відбулося перше засідання виконавчого комітету в оновленому складі, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Полтавську міськраду.

Серед питань, які обговорили члени виконкому, підготовка закладів освіти до нового навчального року. За словами заступниці начальника управління освіти міськради Оксани Кісільової, у 2019-2020 навчальному році в Полтаві працюватиме 50 шкіл і 55 дитячих садочків. 

Щодо ремонту закладів освіти Кісельова зазначила, що роботи з підготовки енергетичного господарства до роботи в осінньо-зимовий період планують завершити до 15 серпня поточного року. 

Як стверджує секретар Полтавської міськради Олександр Шамота, з міського бюджету на ремонти закладів освіти спрямували майже 120 млн грн, а саме: асфальтування дворів, утеплення шкіл, закупівлю нового інвентаря тощо. 

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що у Полтаві КП "Декоративні культури" уклало договір з підрядником, яким передбачено капітальний ремонт скверу по вулиці Петра Юрченка з облаштуванням майданчику для вигулу тварин. Вартість робіт – майже 270 тис. грн. Ремонт обіцяють розпочати найближчим часом і завершити до листопада поточного року. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook