ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

НАЗК направила в суд протокол про адмінпорушення щодо полтавського нардепа Бублика

Юрій Бублик поскаржився, як нардеп, до НАЗК на голову Полтавської ОДА Валерія Головка, при цьому мав приватний інтерес

Depo.
12 липня 2018 14:06
ФОТО: depo.ua

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) направило до суду ще вісім протоколів про адміністративні правопорушення, які стосуються недотримання вимог ЗУ "Про запобігання корупції" щодо врегулювання конфлікту інтересів. Серед них і протокол стосовно народного депутата з Полтавщини Юрія Бублика, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на НАЗК.

Юрій Бублик, користуючись наданими йому депутатськими повноваженнями, звернувся до Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) із депутатським зверненням, у якому порушувалось питання, зокрема, проведення агентством оперативної перевірки за фактами можливого втручання голови Полтавської ОДА Валерія Головка у процес децентралізації та об'єднання територіальних громад (ОТГ) Полтавського району.

При цьому депутат мав приватний інтерес, зумовлений бажанням вплинути на створення ОТГ, враховуючи, що сам депутат та його брат мали намір балотуватись на посаду голови ОТГ.

Нагадаємо, відповідно до положень статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а вчинення дій чи прийняття рішень в умовах такого конфлікту інтересів -накладення штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У НАЗК зазначають, що складення протоколу і передача його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення.

Нагадаємо, що 12 липня під час сесії Полтавської облради, що відбувається у Зінькові, депутати проголосували за дострокове припинення повноважень депутата від фракції "Батьківщини" Юрія Лебедина.

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у Facebook.

Більше про новини Полтави читайте на Depo.Полтава