Не знімати: У Полтаві тривають суперечки навколо прапорів на Монументі Слави

Електронна петиція, в якій вимагається залишити прапори на пам'ятнику в центрі Круглої площі, опублікована на сайті Полтавської міськради

11 червня на сайті Полтавської міськради з'явилася електронна петиція до міської влади №350 під назвою "Петиція щодо прапорів на Монументі Слави", повідомляє Depo.Полтава.

Автор петиції Сергій Ярощук вимагає не знімати червоно-чорний та державний прапори з верхньої частини Монумета Слави в Корпусному парку: "Закликаємо підтримати пропозицію залишити прапори на верхній частині Монумента Слави, оскільки це не є порушенням норм чинного законодавства, та є демонстрацією патріотичної ідентичності полтавців!" На думку автора петиції наявність прапорів не заважає пам'ятнику бути одним з найвідоміших символів Полтави. А демонтаж прапорів буде не турботою про благоустрій міста та виконання Закону України "Про охорону культурної спадщини", який встановлені прапори не порушують, а пропагандою ідей російського імперіалізму.

Для подальшого розгляду міськрадою петиція повинна набрати 250 голосів.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 4 червня на сайті Полтавської міськради з'явилася електронна петиція до міської влади №346 під назвою "Про відновлення відповідного використання Монументу Слави".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава