Нетверезий і небезпечний: У Полтаві водій "ЗАЗ Lanos" спричинив ДТП
Результат огляду на стан сп'яніння винуватця автомобільної аварії - 1,99 проміле алкоголю, що майже в 10 разів перевищує допустиму норму
- Полтава
-
10 квітня 2019 15:06

9 квітня, близько 10:00, у Полтаві екіпаж патрульних помітив на вулиці Великотирнівській ДТП за участі автомобілів Nissan та ЗАЗ Lanos. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Патрульну поліцію Полтавщини.
Як стверджували учасники ДТП, водій автомобіля ЗАЗ Lanos не дотримався безпечної дистанції та швидкості руху і ззіткнувся з автівкою Nissan, яка зупинилася попереду. Спілкуючись з водієм "ЗАЗа", патрульні зрозуміли, що стало причиною неуважності чоловіка на дорозі – він мав явні ознаки алкогольного сп'яніння. Результат огляду на стан сп'яніння, який проводився за допомогою приладу Drager, - 1,99 проміле алкоголю, що майже в 10 разів перевищує допустиму норму.
Також чоловік при собі не мав відповідних реєстраційних документів на транспортний засіб. На нетверезого винуватця ДТП патрульні склали протоколи за ч.1 ст.130 КУпАП (Керування в стані сп'яніння), за ст.124 КУпАП (Порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу та ін.) та винесли постанову за ч.1 ст.126 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом).
Автівку порушника евакуювали на штрафмайданчик.
Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 5 квітня близько, 11:30, у Полтаві на перехресті вулиць Монастирської, Підмонастирської та Лугової водій автівки Volkswagen не надав переваги у русі автомобілю LDV, що курсував головною дорогою. Внаслідок цього сталося зіткнення, і мікроавтобус перекинувся на бік.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:41В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в серпні
- 10:50Пікнік: як правильно спланувати та що врахувати для комфортного відпочинку Актуально
- 11:47Під час нічної атаки постраждала залізнична інфраструктура у двох регіонах, - УЗ
- 11:02На Полтавщині виготовляли косметику та парфуми під марками відомих світових брендів
- 15:50 Нардепи схвалили новий склад Кабміну на чолі зі Свириденко
- 10:43 СБУ затримала пару агенток РФ, що готували теракти у Дніпрі та Полтаві ФОТО
- 11:21В аквапарку на Полтавщині втопилася дитина
- 10:18На Полтавщині вночі працювала ППО, через атаку дронів пошкоджене житло
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 21:01Родич ТЦКашника з Запоріжжя отримав 1,2 млн грн від дружини загиблого воїна і вимагав ще (ВІДЕО) Відео
- 19:59У МОЗ підказали українцям, як безпечно пережити 30-градусну спеку
- 17:03В Кременчуці внаслідок удару по будівлі ТЦК поранена людина
- 15:48Ворожа атака по Кременчуці: Всі подробиці ФОТО Відео
- 13:31 РФ може й надалі атакувати ТЦК, то - частина планів московії
- 11:03Рашисти вгатили по будівлі ТЦК та СП у Кременчуці
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 15:25У Хорол на Полтавщині потрапило майже 13 тис. кг азотних добрив
- 21:51Під час атаки на Полтаву постраждали майже 60 осіб, є загиблі
- 10:57Внаслідок атаки на будівлі ТЦК у Полтаві загинуло двоє та поранено 11 людей, - ОВА