Нова влада Полтави не скасувала премії вчителям та поштарям з нагоди професійних свят

Члени оновленого виконкому ухвалили рішення про премію у сумі 700 гривень вчителям та працівникам "Укрпошти"

Сьогодні, 26 вересня, під час засідання Полтавського міськвиконкому в оновленому складі розглянули питання порядку денного щодо преміювання вчителів та поштарів з нагоди професійних свят - Дня працівника освіти та Всесвіднього дня пошти, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Члени виконавчого комітету ухвалили рішення про виплату матеріальної допомоги освітянам у розмірі по 700 грн. Загалом на це з міського бюджету планують витратити майже 9 млн грн.

Премії такого ж розміру в рамках програми "Турбота" передбачили і для 811 працівників "Укрпошти". Загалом на це виділили з міського бюджету майже 600 тис. грн.

Нагадаємо, 20 вересня під час третього пленарного засідання позачергової сімнадцятої сесії Полтавської міськради сьомого скликання затвердили новий склад виконкому, до якого увійшли і звільнені раніше Андрій Лямін та Віталій Нікіпєлов.

Також 20 вересня політичні протистояння за крісло міського голови Полтави завершились перемогою Олександра Шамоти, який похизувався новою печаткою міської ради та оприлюднив витяг з Єдиного державного реєстру Мін'юсту про своє офіційне призначення на посаду виконуючого обов'язки міського голови.

Також Depo.Полтава повідомляв, що під час прес-конференції 24 вересня звільнений міський голова Олександр Мамай заявив, що буде судитись за "мерське" крісло та вже 25 вересня планує подати позов до суду щодо нелегітимності позачергової сесії міської ради 14 вересня, під час якої депутати проголосували за його відставку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава