Новорічні майстер-класи, "модна" казка і моновистава: Що робити у Полтаві на вихідних

Вихідними на полтавців чекають захоплюючі майстер-класи, новорічні концерти, театральні прем'єри класи та багато іншого

 

Новорічні майстер-класи, "модна" казка і…

На вихідних, 20-22 грудня, полтавці і гості міста зможуть відпочити і провести час у колі друзів та родини, а також наповнити зимовий вікенд незабутніми враженнями. Організатори готують багато цікавого: новорічні концерти та вистави, захоплюючі майстер-класи, документальна моновистава про Крим та інші івенти.

А Depo.Полтава традиційно допоможе правильно розпланувати свій час, аби не проґавити жодної події.

П'ятниця, 20 грудня

20 грудня, о 15:00, полтавців запрошують у Літературно-меморіальний музей імені Володимира Короленка на майстер-клас з виготовлення ялинкових прикрас. Захід складатиметься із двох частин: екскурсії меморіальною частиною музею та безпосередньо майстер-класу. У фондах музею зберігаються унікальні ялинкові прикраси, яким понад сто років. Такими ж фігурками, виготовленими власноруч, полтавці можуть прикрасити новорічне деревце у своїх оселях, якщо дізнаються декілька секретів. А ще для кожного гостя готують маленький новорічний сюрприз.  

Вартість участі – 100 грн. 

А о 18:00 розпочнеться концерт "Новорічний калейдоскоп" від Полтавського академічного симфонічного оркестру. Він відбудеться у концертній залі оркестру (вулиця Європейська, 49). У програмі: естрадні мелодії, симфо-джазові композиції, new classic з мюзиклів та рок-опер, саундтреки з культового кіно.

Вартість квитків – від 70 до 90 грн.

Субота, 21 грудня

21 грудня, о 10:00, у Полтавському міському будинку культури розпочнуться забави "Новорічні казки з яскравим сюжетом". Аби надихнутися святковим настроєм, полтавцям пропонують спробувати себе у незвичайних інтерактивних іграх. Також у програмі: танці та пісні, світлові та відео ефекти. Словом – дивовижна атмосфера і для дітей, і для дорослих. Завітати на забави до міського будинку культури можна буде аж до 8 січня.

Об 11:00, полтавців чекатимуть у пивниці "Сто доріг" (вулиця Пилипа Орлика, 18) на благодійному майстер-класі із живопису маслом у техніці мазками від художника Ярослава Терновського. Кожен учасник матиме змогу обрати власний сюжет, а рівень професійної підготовки не має жодного значення для участі. Майстер допоможе, підкаже і навчить. По закінченню уроку роботу можна забрати додому: прикрасити свою домівку чи зробити безцінний авторський подарунок близькій людині.

Майстер-клас триватиме з 11:00 до 17:00.

Вартість участі – 800 грн (у вартість входять всі необхідні матеріали та кава-брейк). Ці кошти спрямують на потреби підопічних "Helpgroup".

О 17:00 у Полтавській філії ССУ (вулиця Соборний майдан, 15) відбудеться Документальна моновистава "А шо там в Кр_му?". Моновистава створена на основі історій різних людей, які продовжують жити у Криму після анексії, і тих, хто вже виїхав. Вистава заснована на інтерв'ю реальних людей, в тому числі й авторки проєкту. Обов’язковою частиною вистав Театру Сучасного Діалогу є дискусія після вистави. Воно сприймається як друга частина, бо самі глядачі включаються в роздуми, сперечаються на провокативні теми. Модератори направляють дискусію, щоб вона переходила в конструктивний діалог та люди могли домовлятися й чути одне одного заради спільних змін.

Вартість квитка – на власний розсуд. Ті, кому сподобається вистава, зможуть підтримати організаторів матеріально. 

О 18:00 у Полтавському музично-драматичному театрі імені Миколи Гоголя покажуть виставу "Кайдашева сім'я" – музичну комедію на дві дії з танцями, піснями і народними героями, які такі близькі кожному. У сюжеті - одвічна тема батьків і дітей, свекрух і невісток, які не можуть помиритися в одній хаті, прикрашена новими смачними сценічними "спеціями".

Неділя, 22 грудня

22 грудня, о 12:00, у ПД "Листопад" показуватимуть казку "Гринч" – наймоднішу новорічно-танцювальну феєрію, яка триватиме три години, і стовідсотково зачарує глядачів.

А о 18:00 у Полтавському музично-драматичному театрі імені Миколи Гоголя готують виставу "Ханума"  – класичний грузинський водевіль, написаний у 1882 році. Сюжетна лінія відбувається в Авлабарі – одному з районів старого Тифліса. Найголовніша сваха у місті — Ханума вмовляє збанкрутілого князя одружитися зі своєю нареченою – багатою, але вже немолодою і не дуже гарною Суліко. На її шляху з'являється інша сваха — Кабато, яка перешкоджає планам Хануми. А як все відбувалось далі, глядачам пропонують побачити вже цієї неділі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme