Петиція: У Полтаві запропонували відновити курси водіїв тролейбусів

Відповідна електронна петиція опублікована на сайті Полтавської міськради

Петиція: У Полтаві запропонували віднови…

15 квітня на сайті Полтавської міськради з'явилася електронна петиція до міської влади №323 під назвою "Полтаві необхідні курси водіїв тролейбусів", повідомляє Depo.Полтава.

Автор петиції Богдан Овчар стверджує, що останні курси водіїв тролейбусів в Полтаві відбулися у 2012-2013 роках, а до того  в 2008 році. На даний момент у місті існує нестача водіїв, через що неможливо не лише збільшити випуск тролейбусів, а й важко забезпечувати існуючий випуск. Більша половина нинішніх водіїв це люди пенсійного або передпенсійного віку.

"Особливо гостро проблема постане якщо будуть закуплені нові тролейбуси - на них просто нікому буде їздити. Нових кадрів просто ніде взяти, а для кермування потрібна спеціальна категорія прав Т, яку можна отримати лише навчаючись на спеціальних курсах. В автошколах не навчають, автобусні права не підходять. Бажаючих навчатися, щоб набралася група, вистачає. Депо, КП Полтаваелектроавтотранс, має всю матеріально-технічну базу для навчання: є спеціалісти, є навчальні класи, є підручники, є досвід навчання водіїв. Немає лише коштів для навчання та схвалення від міської влади. Також проведення курсів створить додаткові робочі місця для молоді. Тому просимо подумати над цим питанням та організувати найближчим часом навчання", - написав автор петиції.

Для подальшого розгляду міськрадою петиція повинна набрати 250 голосів.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 12 квітня, під час засідання виконкому Полтавської міськради ухвалили Висновок щодо доцільності залучення кредиту КП "Полтаваелектроавтотранс" від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) під гарантію Полтавської міської ради для реалізації інвестиційного проекту "Оновлення тролейбусного парку м. Полтава", який передбачає закупівлю до 40 нових тролейбусів, супутнього ремонтного й діагностичного обладнання до них, модернізацію інфраструктури міського електротранспорту та реконструкцію депо.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook