Чому ФК "Полтава" зірвала матч 1/4 фіналу Кубка України
Керівництво "Полтави" регулярно загрожує ліквідувати своє дітище, замість того, щоб покращувати інфраструктуру клубу
- Полтава
-
5 квітня 2017 13:35

Президент ФК "Полтава" в N-й раз пообіцяв зняти клуб з участі в змаганнях Першої ліги і закрити клуб. Причиною такого демаршу Леоніда Соболєва стала цілком буденна вимога дирекції УПЛ, з яким погодилися і в ФФУ, про перенесення матчу 1/4 Кубка України з "Шахтарем" з пошарпаного газону стадіону "Локомотив" на стадіон "Ворскла". Або, як варіант, матч міг пройти на будь-якій інший арені, що відповідає стандартам змагань, - на вибір полтавчан. Але Соболєв різко розкритикував таке рішення, спровокувавши конфлікт на порожньому місці.
Позиція керівництва ФК "Полтава" викликає відвертий подив ще й тому, що схожа ситуація з полем "Локомотива" вже мала місце в листопаді минулого року. Нагадаємо, що запланований на 30 листопада 2016 року матч 1/4 фіналу Кубка України "Полтави" з "Шахтарем" довелося скасувати, оскільки поле "Локомотива" більше нагадувало кавзанку для гри в хокей, ніж футбольний газон. Тоді господарям поля вдалося уникнути серйозних санкцій, хоча саме вони несли відповідальність за підготовку домашньої арени до важливого поєдинку. І ось, тепер історія повторюється. Лід на "Локомотиві" розтанув вже давно, але привести в порядок трав'яний покрив стадіону до матчу з "Шахтарем" керівництво "Полтави" знову не встигло. Про що директор матчу поінформував керівництво УПЛ, ФФУ та президента ФК "Полтава" за день до матчу, як це і передбачено Регламентом змагань.
Тобто часу на перенесення поєдинку між "Полтавою" і "Шахтарем" на сусідній стадіон "Ворскла" було більш ніж достатньо. Більше того, керівництво УПЛ запропонувало Леоніду Соболєву компенсувати витрати, пов'язані з цим вимушеним кроком. І вболівальники могли б безкоштовно насолодитися грою своєї улюбленої команди. Але, президент "полтавчан" зайняв безкомпромісну позицію: матчу не буде, команду ліквідуємо. Таким чином, ФК "Полтаву", згідно з Регламентом, чекає технічну поразку в цьому матчі.
Що ж стосується можливої ліквідації клубу - то тут ситуація менш визначена. Адже Леонід Соболєв обіцяв закрити свій клуб вже багато разів. Наприклад, в 2013 році цей загрозливий стан він підкріпив невдоволенням роботи суддів. У 2015-му Соболєв знову готувався ліквідувати клуб, скаржачись на те, що місцеві депутати не хочуть вирішити питання з виділенням землі під будівництво стадіону для його команди. З 2016-му році президент ФК "Полтава" повторив загрозу, скаржачись, що питання будівництва стадіону не вирішується. Таким чином, Соболєв ліквідує свій клуб вже 5-й рік поспіль, замість того, щоб зайнятися поліпшенням інфраструктури "Полтави".
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:16Внаслідок масованої атаки на Полтавщину знищене підприємство, - ОВА (ФОТО) ФОТО
- 13:35Юнакам приготуватися: МОН змінило правила вступу у виші
- 12:21У Кременчуці на Полтавщині затримали коригувальницю росіян - планувала удар по адмінбудівлі правоохоронців
- 09:27Ворожі дрони атакували Полтавщину: Спалахнули пожежі, є руйнування ФОТО
- 19:55Полтавчанина, що працював на ворога, взяли під варту
- 22:22Обіцяв шлюб, та натомість видурював гроші: На Полтавщині затри мали іноземця-шахрая
- 08:00 Зоолог Денис Вишневський про "транзитних" ведмедів, гігантських сомів та повернення людей до Чорнобильської зони
- 11:22Xiaomi 14T Pro — технології без компромісів Актуально
- 07:18"УЗ" змінює маршрути деяких приміських поїздів (СПИСОК)
- 21:17Через атаку дронів рашистів на Полтавщині аварійно відключають світло
- 20:35 Єрмак задекларував готовність України сісти за стіл перемовин там, де буде Росія
- 13:02Окупанти атакували Полтавщину БПЛА, пошкоджені приватні будинки
- 09:19Смертельна ДТП на Полтавщині: З вини поліцейського загинув його колега та працівник ТЦК ФОТО
- 15:45За 2 місяці проведено 776 перевірок за цінами на ліки в аптеках: Де завищують ціни
- 18:05 Частину працівників ТЦК мобілізують на фронт, - Генштаб
- 09:58Кіберполіція попереджає про нову шахрайську схему з банківськими застосунками
- 11:40В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у травні
- 08:16Полтаву вночі атакували 13 безпілотників: Є поранені та значні руйнування (ФОТО) ФОТО
- 22:02У Полтавському СІЗО жорстоко катували "непокірних"